То від чого !?

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем В КНЯЗЬ, 6 бер 2025.

  1. В КНЯЗЬ

    В КНЯЗЬ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    87
    Повідомлення:
    367
    Адреса:
    Украина Волынь
    Привіт. І якого часу!? Дякую.
     

    Images:

    IMG_20250305_091820_577.jpg
    IMG_20250305_091856_618.jpg
    Falconer подобається це.
    1. Наган под жевело 1912 год ,приятное состояние ,доки в комплекте +40 шт , жевело.
      35000 грн.
    2. Рамка, неплохой исходник. Треугольный целик и пенёк + родная дверца с пружиной ! Все резьбы гуд ! Ос...
      19500 грн.
    3. Наган ,царь 1915,под жевело,приятное состояние доки в комплекте и 40 шт жевело
      35000 грн.
    4. Револьвер системи Лефоше.під реставрацію.
      4000 грн.
    5. Оригинальные накладки склад.хранения на РН. Матераил-пропитанный орех.
      299 грн.
  2. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.978
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...то - ударнік від гармати з поршневим затвором...
    ...часу ДСВ (...хоча можли що і ПСВ ??)
    ;)
     
    ArtBorsuk, valerka, nikolau7 та 6 іншим подобається це.
  3. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.978
    Адреса:
    Київ, Україна
    рисунок :
     

    Images:

    Opera Снимок_2025-03-06_064951_armor.photos.png
    Криос, комотд, ArtBorsuk та 8 іншим подобається це.
  4. В КНЯЗЬ

    В КНЯЗЬ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    87
    Повідомлення:
    367
    Адреса:
    Украина Волынь
    Дякую.