Штани 1942рік Та одіяло

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем БАРСИК007, 3 бер 2025.

  1. БАРСИК007

    БАРСИК007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    176
    Адреса:
    Житомирська обл
    Доброго дня . Чого вартують дані речі ?
     

    Images:

    IMG_20250228_133845_compress21.jpg
    IMG_20250228_133857_compress19.jpg
    IMG_20250228_133617_compress68.jpg
    Tartar подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна. В лоті 1шт.
      350 грн.
    3. Латунные надульник и отвёртка к винтовке Арисака. Надульник с клеймом.
      600 грн.
    4. 400 грн.
    5. Ложевая пружина, клеймо молоток , есть корозия на цилиндрическом штоке. Пересыл лота новой почтой -...
      500 грн.
  3. БАРСИК007

    БАРСИК007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    176
    Адреса:
    Житомирська обл
    Одіяло
     

    Images:

    IMG_20250227_102132_compress64.jpg
    Tartar подобається це.
  4. БАРСИК007

    БАРСИК007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    176
    Адреса:
    Житомирська обл
    По одіялу найшов за 500 гр можна продати . По штанами глухо - допомагайте
     
  5. redut73

    redut73 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    1.504
    Адреса:
    UA.
    Вітаю. Штани цього періоду та моделі навряд чи викличуть великий інтерес - специфічна тема. Тому найкраще - виставте з ціни, яку би Ви хотіли, та знижайте до момента зацікавленності. З повагою.
     
  6. БАРСИК007

    БАРСИК007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    176
    Адреса:
    Житомирська обл
    Дякую