Муки выбора бюджетной AR-системы

Тема в разделе "Вогнепальна зброя та боєприпаси", создана пользователем Zhmendos, 21 авг 2016.

Статус темы:
Закрыта.
  1. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Сообщения:
    304
    Адрес:
    Житомир
    Щось не дуже віриться. На 100 метрах скільки енергії прилетіло? 100дж? Олень зі сміху помер, чи що?
     
    lawmax нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Сумка для зброї Akinak 100х20 без м'якої вставки всередині.
      500 грн.
    2. Чохол-тубус для групи затвора AR-15 (короткий). Він призначений лише для зберігання основних деталей...
      310 грн.
    3. (в наличии 10 шт.)
      Прискорювач заряджання (лоадер, споряджувач патронами, релоадер, заряджач) для магазинів AR-15 / M4...
      450 грн.
    4. Продам тепловізор в доброму стані Тепловізор IRay (INFIRAY) Affo AP 13 характеристики Дальність вияв...
      8000 грн.
    5. (в наличии 4 шт.)
      Коробка під набої 12 калібру (на 25 шт.) Коробка виготовлена з міцного матового PLA-пластику, а вн...
      440 грн.
  3. 50_Reichsmark

    50_Reichsmark Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.048
    Адрес:
    Дрезден
    Віриться чи ні - діло Ваше.
     
  4. crescente_anethum

    crescente_anethum Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    749
    Адрес:
    Миколаївщина
    Я знаю що пан Петро, на мене дуже ображений і закинув мене в ігнор, передчасно і не обгрунтовано на мою думку, але то його рішення, а я не можу не відповісти.
    1) Якщо розібратися в історії створення АР системи, то там більше конструкторської ваги там мав Саліван, а Стоунер якось так вийшло що став обличчям проекту, не заслуговуючи цього настільки як Саліван, але і це не так важливо як наступне.
    2) Конструкттори зброї роблять те що їм замовили, на той час у військових було таке бачення, вони взагалі довгий час не хотіли відмовлятися від весла М14..., а коли прийшов час і бачення змінилося почали робити і карабіни, зараз М16 в збройних силах США мізер у порівнянні з М4. То що тепер армія США майже поголівно озброєна не канонічними кастратами? Я розумію що це ваш субєктивний погляд, не більше, у військових структурах США служать люди не дурніші за нас звами, які знають що їм треба.
    3) І щоб ви не думали що я за коротиші, мені теж подобаються ар 15 зі стволами 18"+ і райфл газ.системою, я мріяв саме про таку, типу Ругера МПР...але мій гаманець і потреби сімї вирішили інакше. Тому я не за коротиші, не за штампи по Фрейду, а за обєктивність, зброя робиться такою або іншою тому що вона такою комусь треба, а якщо комусь треба інакша це ж не значить що інші варіанти від лукавого.
     
    BravoLA и BSVBocha нравится это.
  5. crescente_anethum

    crescente_anethum Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    749
    Адрес:
    Миколаївщина
    Це де таке правило/умова встановлена ? Я щось пропустив?
     
    valmont1963 и Чехус нравится это.
  6. Dimitros

    Dimitros Stabsgefreiter

    Сообщения:
    180
    Адрес:
    Київ
    Згоден! У мене кабанчик на 100-105кг впав на 98м і це з 6.35мм 120Дж ПЦП-шки JSB-шним слагом. Головне попасти в правильне місце. А різні лисиці і собакоподібні шкідники регулярно падуть на місці і з 150+м. .223 тут і не потрібен, якщо не вармінтити більше ніж на 200м.
     
    50_Reichsmark нравится это.
  7. Dimitros

    Dimitros Stabsgefreiter

    Сообщения:
    180
    Адрес:
    Київ
    Та яка різниця 100Дж чи 200Дж долетіло? Для пробиття шкіри оленя треба десь 20-25Дж, а залишкові 75Дж буде більш ніж достатньо для проникнення в 5см м'яса і перебивання хребта. Можна і .375ст оленю ногу відстрилити і він на трьох устрибає в ліс, а можна з мілкана чи пневми потужної "за вушко" або в "галстук" попасти і він впаде на місці навіть не здригнувшись.
     
    50_Reichsmark нравится это.
  8. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Сообщения:
    304
    Адрес:
    Житомир
    Про хребет - взагалі вогонь.:D
     
    Unnamed Player нравится это.
  9. BSVBocha

    BSVBocha Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    124
    Адрес:
    м. Лівів
    Так ще пару тисяч років назад і з стрілою і з камінням на полювання ходили. Іноді навіть когось вдавалося вполювати :)
     
    Unnamed Player нравится это.
  10. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Сообщения:
    304
    Адрес:
    Житомир
    Ви, звісно, не повірите, але стріла важила не 2.6г.
    Я ж не кажу, що 22lr поганий калібр. Але не треба перебільшувати його можливості. Так, бувають дуже хороші постріли, але це дуже велика рідкість, і якщо порівняти кількість підранків з видатними пострілами - результат буде не на користь "видатних".
     
  11. BSVBocha

    BSVBocha Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    124
    Адрес:
    м. Лівів
    Якщо - що, то була іронія :)
     
    50_Reichsmark и M.Y. нравится это.
  12. BSVBocha

    BSVBocha Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    124
    Адрес:
    м. Лівів
    Знов таки - під різні задачі, різні і калібри. 22lr - гарний калібр для початківців, для тренувань бо порівняно дешевий, для полювання на певних звірів в певних умовах (щоб шкурку не зіпсувати :) ).
     
  13. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Сообщения:
    304
    Адрес:
    Житомир
    Боюсь, що 22lr порве шкурку зломаним хребтом.:D
     
    Умка нравится это.
  14. 50_Reichsmark

    50_Reichsmark Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.048
    Адрес:
    Дрезден
    Череп в профіль зі 100м пробиває. Оленячий звісно
     
  15. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Сообщения:
    304
    Адрес:
    Житомир
    Отут вірю. Там не така вже товста кістка.
    Мій знайомий добув лося дозвуком 308, стріляв спеціально по легеням, відстань ±50м. Куля 13г, не зачепивши жодної кістки (можливо злегка ребро), була зупинена шкурою з протилежного боку.
     
  16. Igor_R

    Igor_R Stabsgefreiter

    Сообщения:
    255
    Адрес:
    Київ
    Вважаю що тему треба перейменувати в "Мисливськи байки"
    а то туто якісь бюджетні арки обговорюють
     
    Чехус и Unnamed Player нравится это.
  17. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Сообщения:
    304
    Адрес:
    Житомир
    Питання по темі: Я не маю карабіна АR системи, але задумуюсь про покупку такого.
    Хотів би мати ARку в 223/300blk. Підкажіть, що потрібно окрім додаткового ствола?
    Ато в термінах важко розібратись не маючи такої зброї.
     
  18. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Сообщения:
    304
    Адрес:
    Житомир
  19. crescente_anethum

    crescente_anethum Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    749
    Адрес:
    Миколаївщина
    Теж ірраціонально хотілось би ще аппер 300blk, так би мовити для душі. Але головою розумію...ну що я буду з ним робити!? Надзвук там трохи слабший за 7,62*39, довзвук я наладив для болтовика 308, болтовий 308 закриває потребу в 30 калібрі впринципі, 300blk буде менш потужним, менш настильним, менш універсальним ніж 308,висаджувати купи набоїв 300blk з напівавтомата я стомлюся їх не те що купувати а і споряджати самостійно, споряджати ще третій калібр..та ніби і для .223 та 308 ледь можу час викроїти ...а ресурси, порох треба теж специфічний, а з порохами зараз біда...Такими роздумами я дійшов до переконання що мастхевну трійцю (.22LR, .223 Rem та .308 win) я вже маю і немає чого собі ще ускладнювати життя.
     
    M.Y. нравится это.
  20. 50_Reichsmark

    50_Reichsmark Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.048
    Адрес:
    Дрезден
    Потрібно верхній ресівер (аппер) цівку з гайкою ствола (барел нат, йде в комплекті до цівки зазвичай) газ блок, і газову трубку відповідної довжини до вашого додаткового ствола.
     
  21. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Сообщения:
    304
    Адрес:
    Житомир
    Для мене приорітет: компактний карабін в .30 калібрі, з крутим твістом.
    Взагалі - дивлюсь в сторону Bergara BA13, але ж і 223 хочеться...
     
  22. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Сообщения:
    304
    Адрес:
    Житомир
    А якщо доп ствол такої ж довжини? Газова трубка може підійти від першого?
     
  23. 50_Reichsmark

    50_Reichsmark Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.048
    Адрес:
    Дрезден
    Якщо не плануєте мати два готових аппера з якими заміна калібру відбувається за декілька секунд, то можна трубку переставити з газблоком.
     
  24. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Сообщения:
    304
    Адрес:
    Житомир
    Дякую за відповіді.
     
  25. Igor_R

    Igor_R Stabsgefreiter

    Сообщения:
    255
    Адрес:
    Київ
    Маю на продаж як раз карабін в .300BLK + ствол в .223REM
    якщо цікаво написав в приватні

    Але Вам потрібно розуміти для чого це Вам
     
  26. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Сообщения:
    304
    Адрес:
    Житомир
    Так, напишіть в приватні.
     
Статус темы:
Закрыта.