Хто производитель данного бинокля?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Sicalio, 13 лют 2025.

  1. Sicalio

    Sicalio Schütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    Украина
    Добрый день,дорогим специалистам оптики.Подскажите какого производителя данное клеймо на бинокле?Извиняюся за качество.Такие прислали. IMG-19a92571ec849d14196a44b26c25bf77-V.jpg IMG-74ecfd24a034f3760a33e9e2921bc2f7-V.jpg IMG-bfd244ba1b0a162514fa7bbe6061db7f-V.jpg IMG-19a92571ec849d14196a44b26c25bf77-V.jpg IMG-74ecfd24a034f3760a33e9e2921bc2f7-V.jpg IMG-bfd244ba1b0a162514fa7bbe6061db7f-V.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Редкая императорская немецкая военно-морская фуражка "SMS Derfflinger". Образец синего тип...
      16000 грн.
    2. Jacket Field Heavyweight 190/120 (новая) (капюшон не предусмотрен.) Плечи 58 Рукав 68 Грудь 65 Длина...
      800 грн.
    3. Лесной коп ! Немного помыты ! Все латунь ! Высота большой буквы П = 22 мм . Все остальные буквы...
      400 грн.
    4. Усики крепление Ленточек За Отличие видать были оторваны от ленточек остатки олова Не из земли!!!!По...
      100 грн.
    5. Тяжелый металл, следы серебрения, фото на листе в клетку для масштаба На последнем фото - пример нош...
      120 грн.
  3. igorbg

    igorbg Obergefreiter

    Повідомлення:
    55
    Адреса:
    UA
    Доброго
    Один із різновидів логотипу
    До ДСВ
    Московский оптический завод.
    Затем переименован в Завод точной механики №19
    В Красногорске.
     
    Docenko844, комотд, Криос та 4 іншим подобається це.
  4. SergZSK

    SergZSK Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.657
    Адреса:
    Харків
    Вітаю!
    Ваш бінокль виготовлений на заводі точної механіки ("ЗТМ", № 19 НКОП), м.Красногорськ. Організований завод у 1927 році в м.Красногорськ (точніше на території селища Баньки, села Павшино та однойменної станції Ризького напрямку МЗ, які входять до складу нинішнього міста Красногорська) і деякий час називався Павшинським заводом точної механіки, а далі - Красногорським заводом точної механіки ("ЗТМ", № 19 НКОП), а ще пізніше завод - "Завод № 69 ім. Леніна", НКВ.
    Ранній знак Павшинського заводу точної механіки: ЗТМ.gif (в центральній частині був рівносторонній п'ятикутник).
    Остання емблема підприємства мала дещо змінені пропорції ЗТМ_.gif . У такому вигляді знак ніби звернений призмі Дове - символу Красногірського заводу ЗТМ__.gif .
    У 1941 році завод був евакуйований до Новосибірська і отримав назву Новосибірський приладобудівний завод (НПЗ), а на площах ЗТМ згодом був створений "КМЗ" - Красногірський механічний завод "Зеніт".
    У маркування заводу, що в результаті став НПЗ, і у знака КМЗ - одне і те ж загальне коріння - символіка німецької фірми Optische Anstalt C.P.Goerz (К.П.Гёрц).
     
    A10A, Криос, FoxMulder та 9 іншим подобається це.
  5. Sicalio

    Sicalio Schütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    Украина
    Спасибо большое!
     
  6. Sicalio

    Sicalio Schütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    Украина
    Спасибо большое вам!
     
    SergZSK подобається це.
  7. Sicalio

    Sicalio Schütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    Украина
    Добрый день,а как вы бы его оценили не заглядывая внутрь его
     
  8. Sicalio

    Sicalio Schütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    Украина
    Добрый день,а как вы бы его оценили не заглядывая внутрь его?
     
  9. SergZSK

    SergZSK Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.657
    Адреса:
    Харків
    Вибачте, але особисто я - ніяк... Саме біноклі - це не моя тема, але:
    По-перше, вважаю, що оптичні прилади оцінюються не тільки за зовнішнім виглядом, але і насамперед, за станом лінз і механічних вузлів, тобто працездатності.
    По-друге, якщо не заглядати усередину, тоді продавати не як оптичний прилад, а як ретро предмет на полицю.
    По-третє за правилами форуму - розділ оцінки тут: https://reibert.info/forums/antik-price/
    А ще, відповідь на Ваше питання може бути в ціх розділах: https://reibert.info/forums/sale-weapon-optic/ https://reibert.info/forums/sale-military-equipment-optics/
     
    иштван, TarASha, Криос та ще 1-му подобається це.
  10. Sicalio

    Sicalio Schütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    Украина
     
    SergZSK подобається це.
  11. Vladimir N.

    Vladimir N. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.870
    Адреса:
    Украина
    Хочу добавити, що дана модель бінокля виготовлялась красногорським заводом в період з 1930 по 1941 рік. За оцінками дослідників теми по біноклям СРСР, всього за вказаний період було виготовлено близько 80 тис. штук.
     
    Sicalio, sergeyk2 та duke6kirill подобається це.