От чого це може бути?

Тема у розділі 'Давнина', створена користувачем Шукач. perv, 28 січ 2025.

  1. Шукач. perv

    Шукач. perv Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    241
    Адреса:
    Perv
    Привіт Усім. Від чього ця приблудка може бути? Метал білий тяжкенький але не свінець, може олово, на срібло не схоже як на мене. Гугл об'єктив показує завеликі пуги,кришки ще щось но не підходить. Передивився люльки козацьки- теж не дуже схоже, зверху за пиптик не візьмеш. Може хтось бачив діаметр 1,6см і висота 1 см і верхушка 2мм. З Повагою!
     

    Images:

    IMG_20250128_124621.jpg
    IMG_20250128_124549.jpg
    IMG_20250128_124538.jpg
    IMG_20250128_122456.jpg
    Falconer подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Гарний стан, чітке клеймо, чищена електролізом. Вага 1,3 кг.
      2000 грн.
    2. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
    3. 200 грн.
    4. Матеріал: Бронза Стан: З вжитку, довгий час лежало в землі Реставрація: Не проводились, в такому ста...
      410 грн.
    5. сокира козацької доби 16-17ст
      1400 грн.
  3. Fentos

    Fentos Oberst

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    3.506
    Адреса:
    Україна
    Імхо, все ж таке призначення,
    images (1).jpg
    а "пиптик" не догори, а вбік турляли. :smile_8:
    Є ще версія - від чорнильниці...;)
     
    SubSailor, флегМАТ та Шукач. perv подобається це.
  4. redut73

    redut73 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    1.504
    Адреса:
    UA.
    На кришечку люльки подібно зовнішнє, але немає слідів від кріплення. Можливо, кришечка на сосуд для зберігання дрібних прикрас(предметів).
     
    Шукач. perv подобається це.
  5. Шукач. perv

    Шукач. perv Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    241
    Адреса:
    Perv
    Здоров'я. Сфоткав обратну сторону (внутрішню), там не гладко, є якісь зацепи, вроді схоже на сліди пайки, торчащій типа вусика щось а може ні? Може ще придивіться, може на думку щось прийде? Буду вдячний, з Повагою!
     

    Images:

    IMG_20250129_153737.jpg
    Останнє редагування: 29 січ 2025
  6. redut73

    redut73 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    1.504
    Адреса:
    UA.
    Щодо козацьких люльок. Були люльки того часу, якими користувався будь хто. Такого типу як " Козацька люлька" в природі не існувало.