Карболітовий контейнер

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Oleg_f1, 23 гру 2024.

  1. Oleg_f1

    Oleg_f1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    46
    Повідомлення:
    1.292
    Адреса:
    Дніпро, Україна
    Доброго дня, підкажіть що це за контейнер, матеріал карболіт висота 190мм діаметр 95мм
    Всім хто відповів дякую
     

    Images:

    160500711.jpg
    160500722.jpg
    minitarn3838 та Falconer подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Латунные надульник и отвёртка к винтовке Арисака. Надульник с клеймом.
      600 грн.
    2. 250 грн.
    3. Деталь от винтовки Росса-Энфилда , бодрый коп. На доп фото стрелкой показано место расположения дета...
      300 грн.
    4. 400 грн.
    5. Копані частини м 95. Два предмети.
      2000 грн.
  3. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    1.603
    Адреса:
    Полісся
    Дуже широкий спектр застосування. На наш фарзавод привозили золоту фарбу, банки були в цих контейнерах. Десь ще дома валяється. Ще десь зустрічав, вже не згадаю
     
    vulcan888, Star64, TarASha та 2 іншим подобається це.
  4. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.295
    Адреса:
    Любая 8
    Доброго.
    IMG_20241225_092132.jpg IMG_20241225_092433.jpg IMG_20241225_092526.jpg
     
    Otryta, \Lisovik/, Bangalor та 9 іншим подобається це.
  5. Oleg_f1

    Oleg_f1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    46
    Повідомлення:
    1.292
    Адреса:
    Дніпро, Україна
    Доброго дня! І що ж воно в тому фанфурику що для нього такий тубус зробили?
     
    TarASha подобається це.
  6. Star64

    Star64 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.632
    Адреса:
    Украина
    Бажаю здоров"я!
    Люстрові фарби для фарфора мають в складі свінець та кадмій..., які при певних темпаратурних режимах небезпечні.... тому для перевезення та зберігання використовують ці контейнери....
    Після високотемпературного обжигу виробів, всі небезпечні компоненти випаровуються і стають нешкідливими....
     
    Provada81, кучукаю, Otryta та 10 іншим подобається це.
  7. Oleg_f1

    Oleg_f1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    46
    Повідомлення:
    1.292
    Адреса:
    Дніпро, Україна
    Дякую за відповідь, тепер все зрозуміло для чого той контейнер.
     
    Star64 подобається це.