СХП с браком: стреляет одиночными. По докам порядок. Как сделать очередями?

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем EduExplorer89, 5 лис 2024.

  1. EduExplorer89

    EduExplorer89 Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    38
    Адреса:
    Київ
    Добрый день! Вот столкнулся с проблемой: есть в продаже ППШ СХП на руках, по докам всё норм, все номера совпадают, но стреляет одиночными. Как сделать очередями? Я не физик или оружейник, есть ли смысл брать?
     
    pilot44 та akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Куля наган твердий свинець, вага 5.7грама. Просайжена сайзером до калібру 311.
      299 грн.
    2. Гільза 308 Win Вимити та готова Winchester 73 шт по 15 гр-н Lapua 35 шт по 20гр-н Також є GGG одн...
      1000 грн.
    3. До Вашої уваги Тонер Flak 37mm.Один з нечастих гостей. Вага 195г.
      1270 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      Короб для набоїв калібру 22LR (на 120 шт) ✅ Основні переваги: Місткість: Розрахований на 120 наб...
      330 грн.
    5. (в наявності 89 шт.)
      Нова латунна гільза 25АСР з капсулем
      28 грн.
  3. FaetonZP

    FaetonZP Gefreiter

    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Zaporizzya
    Вітаю. Як саме він стріляє одиночним,? Наколює капсюль постріл і гільза лишається у патронніку?
    Тут скоріш за все продавець злукавив. Я думаю що патроннік в раковинах, тому при спробі доведення до автоматичного вогню гільзи буде дути і клинити. І рама з середини с затвором якщо побиті часом, теж працювати не буде.
    Якщо я помиляюсь і з патронніком все гут і рама зсередини с корпусом затвору не поїдена іржею, то або підбирається жиелер, або гра зі щтіфтами і все буде працювати.
    Або заміна стаолика на новоробний, єбля с заваркою і вишліфовкою рами с затвором і теж можна довести до роботи.
     
    akms1974, SergAF та EduExplorer89 подобається це.