Зброя?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Krot-tt, 6 гру 2024.

  1. Krot-tt

    Krot-tt Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    63
    Повідомлення:
    454
    Адреса:
    УкраЇна
    Вітаю,підкажіть будь-ласка що це?Знайдено в лісі,зроблено добротно,стволи товсті,найімовірніше що зроблено з стволів старої гвинтівки.Діаметр близько 6 мм.Чи є поціновувачі таких предметів?Дякую,з повагою.
     

    Images:

    о.jpg
    о1.jpg
    о2.jpg
    о3.jpg
    о4.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. М40 бодрый метал, без свищей и деформаций
      2500 грн.
    2. Каска сш 40 из коллекции без резерва за ваши деньги…
      105 грн.
    3. Ранний алюминевьій обод подшлемника немецкой каски. Есть клейма. Хорошее состояние
      1499 грн.
    4. Пропоную Вашій увазі цікавий лот. Каска не частого , доволі рідкісного розміру 42/62. .на розмір го...
      4777 грн.
    5. Метал кріпкий(дзвенить).Гребінь орігіналь ний .Задута по металу,без шпаклівки .Фото до фарбування і...
      2300 грн.
  3. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.254
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Не вистачає одного фото!
    Вид з заду стволів.
    А так, або саморобна іграшка або самопал, одним словом брухт.
     
    Otryta, VIKTOR 243, 1985demon66 та 3 іншим подобається це.
  4. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.524
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    Для самопала зверху отвори чи прорізі повинні бути))) в моєму дитинстві флоберів не було))
     
    Bandera3, dominator343, Кіла2013 та 6 іншим подобається це.
  5. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.254
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Так по тих фото нічого не видно.
     
    VIKTOR 243, 1985demon66, \Lisovik/ та 2 іншим подобається це.
  6. dominator343

    dominator343 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.230
    Адреса:
    Украина, Бровари
    Але були будівельні патрони - якраз десь 6 мм
     
  7. Krot-tt

    Krot-tt Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    63
    Повідомлення:
    454
    Адреса:
    УкраЇна
    о.jpg
     
    valerka подобається це.