Разверстки для прочистки газоотводящих отверстий

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем tuman, 6 гру 2024.

  1. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    90
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    183
    Повідомлення:
    5.358
    Адреса:
    ЗСУ
    Приветствую . Попались такие разверстки , я так понял для АКобразных , разной толщины.
    Подскажите неучу какая для чего или в чем фишка? .:beer:
     

    Images:

    DSCN0745.JPG
    DSCN0746.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 5 шт.)
      Намушник (запобіжник/захист мушки) карабіна Маузер 98k. Складське зберігання.
      130 грн.
    2. 250 грн.
    3. Экстрактор на Маузер к98 состояние хорошее по фото
      1250 грн.
    4. (в наявності 1 шт.)
      Кольцо экстрактора на Маузер к98 состояние хорошее складское
      900 грн.
    5. Приклад на Маузер к98 состояние хорошее по фото
      12500 грн.
  3. СтаниславСирко

    СтаниславСирко Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1191
    Лоти
      на продажу:
    161
      продані:
    3.450
    Повідомлення:
    102
    Адреса:
    Бойківщина
    Тоненька для чистки газовідвідного отвору в стволі АК74, РПК74, груба для АК47, АКМ, РПК. Отвір знаходиться в передній частині де кріпиться газова трубка.
     
    Партизян, SergZSK, Instructor - Sun та 2 іншим подобається це.
  4. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    90
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    183
    Повідомлення:
    5.358
    Адреса:
    ЗСУ
  5. Партизян

    Партизян Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    27
    Повідомлення:
    336
    Адреса:
    Одесса
    Здравствуйте, с АКМом всё понятно там газая колодка разположена под 45 градусов и просунуть в неё развёртку для прочистки не составит труда , а вот как быть с АК-74 там то газовая колодка под углом в 90 градусов , как туда её засунуть в канал для прочистки
    Расскажите пожалуйста если знаете
     
    LySS, polfinch 9112, Hollger та ще 1-му подобається це.