ИЖ 22 ? Подскажите по модели

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем maksimum, 26 лис 2024.

  1. maksimum

    maksimum Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    182
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    394
    Повідомлення:
    1.258
    Адреса:
    Украина (Одесса)
    Приветствую, Камрады!
    Просветите, никогда не задумывался.
    Попался такой экземпляр, то что не 38 однозначно, но и у 22 ых защелка ствола с другой стороны.
    Ствол явно на базе мелкашки с залитым латунным лейнером на 4,5мм.
    Плюс год выпуска, просматривается 1961 г, но эмблема завода вроде как до 41.
    И красивый четырехзначный номер
    И 9955, что говорит о том что это ранний выпуск.
    В общем вопросов больше чем понятно.
    Спасибо!
     

    Images:

    IMG_2973.jpeg
    IMG_2974.jpeg
    IMG_2975.jpeg
    IMG_2976.jpeg
    IMG_2977.jpeg
    IMG_2978.jpeg
    IMG_2979.jpeg
    IMG_2980.jpeg
    Maksim_35 подобається це.
    1. (в наявності 2 шт.)
      Пуля представляет собой пустотелый свинцовый конический стаканчик с выпуклым дном в головной части....
      105 грн.
    2. Модель 54 Airking pro Т-06 laminated втілила всі хитрощі та ноу-хау, які можуть запропонувати любите...
      40000 грн.
    3. (в наявності 25 шт.)
      Пулі Kandar калібр 5.5 мм Нові Калібр 5.5 мм Вага 1 г Кількість 250 шт Форма півкруглі
      265 грн.
    4. Компрессор мр 512
      550 грн.
    5. Ложе до пневматичної гвинтівки AN500 (Gamo) (без затильника) Також для саморобок, арбалетів, реконст...
      550 грн.
  2. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.339
    Адреса:
    Слобожанщина
    ПРСМ, лайнер латунний заводський.
     
    SergZSK, maksimum та Otryta подобається це.
  3. 4ittter

    4ittter Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.098
    Адреса:
    Аквітанія
    Номер на муфті нічого не говорить,бо навіть на заводі іж вже не пам'ятають що значить маркіровка.1961 р це ПСРМ 2 55,вона випускалась с 1955 року.Латуний лейнер так і має бути,те що ствол якщо витянути лейнер буде під 5.5 це байка
     
    komissiontorg, AC Strom, SergZSK та ще 1-му подобається це.
  4. maksimum

    maksimum Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    182
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    394
    Повідомлення:
    1.258
    Адреса:
    Украина (Одесса)
    На удивление, стреляет точно но слабо.
     
  5. 4ittter

    4ittter Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.098
    Адреса:
    Аквітанія
    Замінити манжету,кільце перепуска,і пружину,буде дульна енергія до 7 дж
     
    komissiontorg, AC Strom, SergZSK та ще 1-му подобається це.
  6. maksimum

    maksimum Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    182
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    394
    Повідомлення:
    1.258
    Адреса:
    Украина (Одесса)
    В принципе, собираюсь ее продавать.
    Дедушка хотел сто баксов, думаю что уйдет дешевле.
    Менять что либо и добавлять не собираюсь, буду ставить на продажу как есть.
     
  7. maksimum

    maksimum Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    182
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    394
    Повідомлення:
    1.258
    Адреса:
    Украина (Одесса)
    Всетаки понимаю, что правильно ПСРМ а не ПРСМ?
     
  8. 4ittter

    4ittter Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.098
    Адреса:
    Аквітанія
    100 баксов це дуууже самонадіяно
     
    SergZSK подобається це.
  9. 4ittter

    4ittter Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.098
    Адреса:
    Аквітанія
    Псрм 2 55
     
    SergZSK та maksimum подобається це.
  10. maksimum

    maksimum Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    182
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    394
    Повідомлення:
    1.258
    Адреса:
    Украина (Одесса)
    Дякую!!!
     
  11. 4ittter

    4ittter Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.098
    Адреса:
    Аквітанія
    Те що вона стара не означає що вона коштує як підбитий літак,як би в рідному воронінні,і нормальним ложе,може б і коштувала 100 доларів.В мене 3 шт таких,різної степені комплектності,так що вона не рідкісна.Але справа ваша,можете ставити любу ціну
     
    komissiontorg, AC Strom, SergZSK та ще 1-му подобається це.
  12. maksimum

    maksimum Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    182
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    394
    Повідомлення:
    1.258
    Адреса:
    Украина (Одесса)