Хочу пошить форму РККА на реконструкцию

Тема у розділі 'Виготовлення уніформи та екіпірування', створена користувачем EduExplorer89, 14 лис 2024.

  1. EduExplorer89

    EduExplorer89 Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    38
    Адреса:
    Київ
    Добрый день! Подскажите, где можно заказать форму на пошив для реконструкции? Интересует полный комплект летняя, зимняя, сапоги в высокой голенищей
     
  2. Цікаві лоти

    1. Тесак австро-угорський 1854 року
      32000 грн.
    2. Тесак Австро-Венгрия, саперный, модель 1915 года. ========= Общая длина, с ножнами 550 мм. Длина...
      14000 грн.
    3. Реквізити для оплати уточнюйте в приватних повідомленнях
      4000 грн.
    4. Бебут 1916 року, в гарному стані ,зважаючи на свій вік, додаткові фото за бажанням
      14500 грн.
    5. Підвіс до Пруської шаблі, ПСВ. Знайдено на позиціях запасного батальйону кавалеристів.
      450 грн.
  3. Tumofiyrkka

    Tumofiyrkka Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    169
    Добрий день!:) Вам потрібна готова форма чи матеріал для пошиву?
     
  4. Doctor-vich

    Doctor-vich General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    73
    Повідомлення:
    8.228
    Адреса:
    Країна покращень
    Пристіше купити в реконструкторщиків РККА
    Гадаю багато хто продасть...Я в тому числі ))
     
  5. Tumofiyrkka

    Tumofiyrkka Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    169
    А що ви продаєте по ркка? Якщо можете напишіть мені в листування якщо у вас буде щось потрібне обов’язково куплю.
    Чекаю. З повагою!
     
  6. EduExplorer89

    EduExplorer89 Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    38
    Адреса:
    Київ
    Лучше, конечно, готовая. Но это желательно Киев, чтобы я подъехал снять мерки
     
  7. EduExplorer89

    EduExplorer89 Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    38
    Адреса:
    Київ
    У меня рост 196 и 47 размер ноги))) Сложно в принципе одеваться)
     
    Tumofiyrkka подобається це.
  8. Doctor-vich

    Doctor-vich General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    73
    Повідомлення:
    8.228
    Адреса:
    Країна покращень
    В мене зріст 178 54-56 розмір. Нога 42.
    Реконили від "фінської" до 43го року, тому є все...від будьоновки до ранця, але розбивати не буду. Хіба що скопом, але то не дешево, бо навіть шинель кавалерії рання в наявності.
     

    Images:

    Screenshot_20241114_135812_Instagram.jpg
    Screenshot_20241114_135651_Instagram.jpg
    Alex Richter, dmitriyv та Tumofiyrkka подобається це.
  9. EduExplorer89

    EduExplorer89 Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    38
    Адреса:
    Київ
    Всем спасибо за ответы!
     
    dmitriyv подобається це.
  10. grinder

    grinder Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.719
    Адреса:
    Хмельницкий, Украина
    Ще раз побачу рекламу зрадника павлова-бан
     
    Helmut Meyer та Blitzwinkel подобається це.
  11. GreisbadireN

    GreisbadireN Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    Киев
    Також де-що є на продаж. Нажаль форма скоріше буде мала 50-52 на 181 зросту, 43-44 нога. Звертайтесь.
     
    dmitriyv подобається це.