Minelab equinox 900

Тема в разделе "Техніка для пошуку", создана пользователем kent1130, 26 янв 2024.

  1. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    33
      проданные:
    355
    Сообщения:
    3.096
    Адрес:
    Галичина
    Мені цікаво чи можна заряджати 120W.Я заряджав 27W то довго,приблизно 3.5 год,от і думаю чи швидше можна.
     
  2. Интересные лоты

    1. Поисковая катушка в рабочем состоянии к Эскалибуру2.КАбель заменений на более прочний .Оболочка неб...
      3100 грн.
    2. Характеристика: · Матеріал: пластик/ прокладки: гума · Товщина місця посадки: 10 мм · Всі розміри вк...
      200 грн.
    3. (в наличии 10 шт.)
      Виготовлення котушок до металошукачів Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, Квест, Текнетікс, Фішер, Нокта...
      1400 грн.
    4. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    5. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Supe...
      8300 грн.
  3. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    758
    Адрес:
    Украина
    В мене блочок під два шнурки, заряджаю одночасно прилад і навушники. На вати навіть не дивився.
     
    Володимир84 нравится это.
  4. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.340
    Адрес:
    Слобожанщина
    Мені здається, Ви зайве переймаєтесь.
     
    jokercop нравится это.
  5. Refrezer

    Refrezer Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Сообщения:
    397
    Адрес:
    Україна
    Напишу свій досвід володіння ноксом. Ходжу в основному поле 1, чуйка 23, мультічастота, ферум 0. В лісі чуйку трохи добавляю, ставлю озвучку бп. Замітив, що шар листя та хвої глушать сигнал, пробиває в одну сторону. Як ногою гребонуть, то сигнал стає чітким. По глибині, дуже глибокий. Після фішера 75, глибина відчуваєтся сильно. Брав 5 коп катерини з 45 см. Чешуя мехфед на чистому місці 20-25 см. Пробував на чистому місці в лісі ходити на програмі голд. Глибина більшає, але фантомів більше. По хуторах ркка треба ходити на 1 частоті, я брав 15 частоту для хуторів. Прибор дуже сподобався. Не хотів з фішера переходити, дуже звик, і вивчив, але глибина, чуйка і безпровідні навушники підкупили.
     
    vitalik 981, jokercop, Володимир84 и ещё 1-му нравится это.
  6. golden_21_21

    golden_21_21 Oberschütze

    Сообщения:
    57
    Адрес:
    Матросова
    Приветствую,не пробовал эквинокс, хожу с деусом,как думаете,стоит попробовать?)
     
  7. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.340
    Адрес:
    Слобожанщина
    Особисто я перейшов з Деуса на Еквінокс 900, але на разі вже маю Мантікору.
     
    jokercop нравится это.
  8. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    758
    Адрес:
    Украина
    І як Мантікора після Нокса 900?
     
    толяша нравится это.
  9. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.340
    Адрес:
    Слобожанщина
    Ще не готовий сказати, ще жодного разу не виходив з цим приладом.
     
  10. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
    Не виходили але тести провели, тому що мантікора прийшла а потім 900 продавать начали, тому без тестів не обійшлось, зрівняння полюбасу були. Я б так би не продав поки не зрівняв би два разом. :D
     
  11. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Сообщения:
    2.911
    Адрес:
    Валки, Харьковская обл.
    Ну Ви ж самi розумiете, що тести по повiтрю - це фiгня, треба тестувати на реальному грунтi, бажано на важкому, який прилад "асилит" важкий грунт - той буде шукати, а "ниасиливший" буде продаватись. Сподiваемось на результати реальних тестiв вiд Володимира84
     
  12. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.340
    Адрес:
    Слобожанщина
    Я написав про реальний коп та умови, по повітрю мантікора дальше бере, не глибше а дальше).
    А так взагалі Ви помиляєтесь, захотів Мантікору, на момент покупки сказали чекати 2 тижні, замовив, прийшла через 5 днів, прийшлось трохи в борг брати до продажу 900-го.
     
    Енот рыболов нравится это.
  13. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Сообщения:
    2.911
    Адрес:
    Валки, Харьковская обл.
    Якщо ще не продали 900-й, порiвняйте будь ласка з Мантикорою, я думаю багатьом цiкаве буде таке порiвняння!:beer:
     
    Володимир84 нравится это.
  14. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.340
    Адрес:
    Слобожанщина
    Проданий, прилад дуже гарний, поки що на копі кращого в руках не тримав, подивимося що Мантікора скаже).
    А там вже по пам"яті та по копу буду тримати в курсі.

    Та й взагалі, ми з Вами живемо 5 хвилин з походом і перекуром, хоча я частенько на виїздах. Буде змога та погода самі спробуєте той прилад.
     
    anatoliy333 и fedya_valki нравится это.
  15. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
    Мантікора и нокс, грунт давлять однаково, тому і різниця буде. Хоть земля хоть воздух.
     
  16. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.340
    Адрес:
    Слобожанщина
    Питання, абсолютно без стьобу, Ви юзали ці прибори?
     
    jokercop нравится это.
  17. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
    Я вс,і нокси тестірував крім мантікори, вона не ісключеніє :D
    Думаєте з другого матеріалу?
    Мантікора на 2 см глибже повинна бути в землі за 900 на мілку 1 коп.
    І без стьобу, юзаю все що попадеться під руку, даже якщо чуже, треба, пробую, потім на місте віддаю.
     
    толяша нравится это.
  18. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.340
    Адрес:
    Слобожанщина
    Те що й очікувалося. Мені здається щось про прилад казати, треба хоча б декілька виходів в різних умовах. Навіть одне з основних пройтися по чистому лісі чи засміченій розпаханій місцевості. А так, схватив пробігся як біатлоністи на олімпіаді і з розумним лицем цілу купу висновків..., і деякі беруть суворо такі фактори як фаза луни, напрямок вітру, давлЄніє, астрологічну активність знаку зодіаку.
    Для нас простих романтиків головне що?), саме так відпочинок ну і звісно результат.
    При усій повазі, але в теорію підлога-палець-потолок давно не вірю.
     
    Сергей Фирсов и Hirurg ss нравится это.
  19. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
    Значить остаємся кожен при своїй думці.
    Я просто в сказав думку. А ви її після виходів підкоректуєте.
    Є нокс за 40 і мантікора за 70 , хто бабки щитає, особенно останні два роки, то різниця повинна були на 300 процентів не в грошах, а в роботі в усіх напрямках
     
  20. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    758
    Адрес:
    Украина
    Хто пробував Нокс 900 по чорним цілям ,типу металевих наків. Цікаво в якій програмі краще і глибше прилад відпрацьовує по таким предметам? Я більше схиляюсь до програми золото. В кого які думки на цей рахунок?
     
  21. Хуторянські Замальовки

    Хуторянські Замальовки Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    71
    пробував по повітрю на залізне вістря стріли знайдене товаришем. площа поверхні стріли невелика, такий сигнал я б не копав. поле 2. здвиги феруму на результат не вплинули
     
    Gviga нравится это.
  22. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Сообщения:
    601
    Адрес:
    Центр України
    Що стосується древнього заліза,особливо залізні наки,поки не викопаєш то сигнал кольоровий,а викопаний то починає добре чорнити,це я спостерігав на багатьох приладах.
     
    jokercop и флегМАТ нравится это.
  23. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    758
    Адрес:
    Украина
    Тому я і вибрав програму золото, все озвучується одним тоном, орієнтуєшся по силі звуку. Також в допомогу ВДІ, якщо число стрибає з мінусів в плюси і по звуку тихий сигнал, то є варіант що щось глибоке і цікаве. Якщо звук короткий різкий і голосний, з мінусовим числом, то в основному дрібні металеві гвіздки, обривки проволоки.На перспективних древніх місцях, де все вибито ,як на мене то програма золото саме то.
     
  24. Refrezer

    Refrezer Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Сообщения:
    397
    Адрес:
    Україна
    Камради, вчора пробував режим парк 2 в лісі, ліс приболотний, грунт наче супіст з вмішками торфу. Проблема - балабонить, отстраював від грунту, на чуйці 25 балабонить сильно, показує з полходу значення 1, піднімав каушку, махав прибор, наче від кабеля по штанзі спрацьовує. Режим поле 1 і поле 2 працюють добре. В чому проблема?
     
  25. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    758
    Адрес:
    Украина
    Проблеми як такої не має, це особливість програми. В основному балаболить на 1, та 2 ВДІ, якщо докучає закрити в налаштуваннях цих два сектори і все буде тихо.:beer:
     
  26. Refrezer

    Refrezer Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Сообщения:
    397
    Адрес:
    Україна
    Є така думка, знайомого, який довше прилад використовує, що програми парк 1 і поле 1 для вологої погоди і грунту, а парк 2 і поле 2 для сухих грунтів і погоди.
     
    anatoliy333 и jokercop нравится это.