Халхінголка

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Владислав Харьков, 5 лис 2024.

  1. Владислав Харьков

    Владислав Харьков Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Харків
    Доброго всім дня,копнув халхінголку,без гребня,підозрюю,що це ранній варіант,бо заклепок нема
     

    Images:

    1730809595407232232458608508986.jpg
    17308096243546464657092154757545.jpg
    17308096409378465373309041722271.jpg
    Миша-Клад, GINDENBURG, Вiтушка та 6 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лот один на 9 шт. - верхний ряд 5шт. на фото (гербовые и с клеймами изготовителей), нижний ряд - 4шт...
      300 грн.
    2. Коп. Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разбиваю и комбинирую !!!
      150 грн.
    3. Малая пуговица с орлом. РИА.
      10 грн.
    4. Гудзики РІА (2). Ціна за все разом.
      200 грн.
    5. Стан по фото. З повсякденного вжитку. Милась в мильному розчині. Купуючи декілька лотів, висилаю одн...
      250 грн.
  3. Владислав Харьков

    Владислав Харьков Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Харків
    Клеймо проявилось
     

    Images:

    1730816142749628323696694289455.jpg
    SHLAMOFON подобається це.
  4. Лера ОУН-УПА

    Лера ОУН-УПА Stabsfeldwebel отпуск

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    78
    Лоти
      на продажу:
    45
      продані:
    225
    Повідомлення:
    680
    Адреса:
    Озирнись навкруги, ми - скрізь!
    Привіт, про які клепки мова? Де їх нема?
     
    Владислав Харьков подобається це.
  5. Владислав Харьков

    Владислав Харьков Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Харків
    Одна ззаду мала би бути і дві по боках(на них серьги приклепувались)
     
    Лера ОУН-УПА подобається це.
  6. Владислав Харьков

    Владислав Харьков Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Харків
    Грубо кажучи для підшоломника
     
    Лера ОУН-УПА подобається це.
  7. Лера ОУН-УПА

    Лера ОУН-УПА Stabsfeldwebel отпуск

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    78
    Лоти
      на продажу:
    45
      продані:
    225
    Повідомлення:
    680
    Адреса:
    Озирнись навкруги, ми - скрізь!
    А як же тоді тримався підшоломник?? Цікаво...:rolleyes:
     
    Владислав Харьков подобається це.
  8. Владислав Харьков

    Владислав Харьков Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Харків
    десь писалось,що контактна сварка
     
    Meuller та Лера ОУН-УПА подобається це.
  9. roman29

    roman29 Moderator

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    157
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    321
    Повідомлення:
    1.371
    була така. там 4 шпільки приварені були зсередини. на них тримався підшоломник. ранні випуски. колись таку реставрував
     
    Миша-Клад, GINDENBURG, Вiтушка та 9 іншим подобається це.