Трак з німецької бронетехніки.

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем Пенсионер58, 30 жов 2024.

  1. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    Доброго, підскажіть по девайсу - міряв рулеткою, ну ні як не дотягує до 400 мм., а на ньому вказано - 400 mm :eek:
     

    Images:

    WP_20241030_14_17_02_Pro.jpg
    WP_20241030_14_17_33_Pro.jpg
    WP_20241030_14_17_41_Pro.jpg
    WP_20241030_14_17_54_Pro.jpg
    WP_20241030_14_19_30_Pro.jpg
    WP_20241030_14_20_14_Pro.jpg
    WP_20241030_14_20_23_Pro.jpg
    Миша-Клад, gall 83, Dietrich88 та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    2. 750 грн.
    3. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
    4. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
    5. Німецький домкрат, під реставрацію або на запчастини.
      200 грн.
  3. Barbaron

    Barbaron Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    705
    Адреса:
    г. Киев
    Один из поздних на т3, т4 и все на их базе
     
    Миша-Клад, Roma_1985, gall 83 та 5 іншим подобається це.
  4. Valduha

    Valduha Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.516
    Адреса:
    Latvia, Madona
    Roma_1985, ded72, gall 83 та 2 іншим подобається це.
  5. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    Перепрошую - а чого на ньому клеймо 400 мм? Як він є 380 мм?:eek:
     
    gall 83 та Daltim подобається це.
  6. Daltim

    Daltim Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    583
    Адреса:
    Украина
    Разом з пальцем , точніше з шапкою пальця він 400 мм.
     
    Миша-Клад, Roma_1985, A10A та 2 іншим подобається це.