Добрый день! Предмет на определение. Заранее благодарен за помощь!

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Subbotin 72, 21 жов 2024.

  1. Subbotin 72

    Subbotin 72 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    249
    Лоти
      на продажу:
    70
      продані:
    430
    Повідомлення:
    202
    Адреса:
    Украина
    Добрый день! Уважаемые коллеги, подскажите к какому типу бронеавтомобиля (РККА-?) может принадлежать эта деталь (щиток-?) амбразуры. Заранее благодарен за помощь!
     

    Images:

    20241021_104437.jpg
    20241021_104440.jpg
    20241021_104444.jpg
    20241021_104504.jpg
    20241021_104502.jpg
    20241021_104400.jpg
    20241021_104345.jpg
    20241021_104331.jpg
    20241021_104326.jpg
    Falconer та Heinrich Mueller подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 250 грн.
    2. Рама бердан з рештками усм
      250 грн.
    3. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    4. Знайдено на копі Не чищена зовсім Стан на фото
      1700 грн.
    5. Кнопки працюють. Пружина нормальна. Ціна за прицільне +мушка. Пакування за МІЙ кошт.
      2685 грн.
  3. Egger

    Egger Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.784
    Схоже на нижні дверцята від боржуйки
     
    .Nebor., TarASha, SergZSK та 3 іншим подобається це.
  4. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Такий бронеавтомобіль у багатьох є , дача називаеться.
    Цікаві дверцята від печі. Глазок щоб, не відкриваючи, дивитися чи все згоріло.
    Жалко, що без зовнішнього короба, був би попит. Я тільки вчора собі купив нові на барахолці.
     
    Хейль, TarASha, Falconer та 4 іншим подобається це.
  5. Subbotin 72

    Subbotin 72 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    249
    Лоти
      на продажу:
    70
      продані:
    430
    Повідомлення:
    202
    Адреса:
    Украина
    Дякую за допомогу! На жаль, думав щось цікаве попалось, як для дверки вважав, що маленька дуже. Ще прохання якщо можливо продатировать. Могла бути до 1945 року чи це вже після період. З повагою
     
  6. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    [​IMG]
    [​IMG]
    Для прикладу. Вчора купив. 200 грн. Нова. Судячи по ціні (1р. 25 коп.), думаю, що вона відлита в форму часів СССР.


    Хотів пошуткувати, що бронеавтомобіль був маленький.:D
    Зовсім вона не маленька, то Ви - дитина асфальту, піч не топили, при лучині уроки не робили.
    Якщо вона топочна, то середнього розміру, а якщо вигрібна для попелу, то, наприклад, у мене на дачі вона 10 см.
    Вона могла бути і до 1945, і до Жовтневої революції і ще старше. Але це не має значення. На цінність і рідкість не впливає. Ті, що зараз продають - це розбирають печі в старих хатах (де газ проведено) і там ця чугунна фурнітура столітня, і більше. Часто просто іде в лом. Ось свіжа об"ява, для прикладу.
    https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/dveri-kolosniki-koltsa-dlya-pechi-IDTtDhC.html
     
  7. Subbotin 72

    Subbotin 72 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    249
    Лоти
      на продажу:
    70
      продані:
    430
    Повідомлення:
    202
    Адреса:
    Украина
    Дякую! Всього самого доброго!
     
    Прокоп01 подобається це.