Обломок меча ?

Тема у розділі 'Давнина', створена користувачем SubSailor, 15 вер 2024.

  1. SubSailor

    SubSailor Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    9
    Повідомлення:
    535
    Адреса:
    Стольний град Київ.
    Доброго часу, спільното. Підкажіть, знавці, плз чи правильні мої думки в бік обломка меча, знайденого однією Леді на старій дорозі в лісах Київщини? Що за девайс міг бути та яких часів? Дякую. Тихого дня всім, окрім грьобаної кацапні.
     

    Images:

    2024.09.14. обломк меча-1.jpg
    2024.09.14. обломк меча-2 рзміри.jpg
    2024.09.14. обломк меча-3.jpg
    2024.09.14. обломк меча-4.jpg
    2024.09.14. обломк меча-5.jpg
    2024.09.14. обломк меча-6.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. сокира козацької доби 16-17ст
      1400 грн.
    2. 200 грн.
    3. Гарний стан, чітке клеймо, чищена електролізом. Вага 1,3 кг.
      2000 грн.
    4. Матеріал: Бронза Стан: З вжитку, довгий час лежало в землі Реставрація: Не проводились, в такому ста...
      410 грн.
    5. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
  3. _Igor_

    _Igor_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    986
    Адреса:
    Kyiv
    Щось з сільсько-господарського.
    До меча не має відношення.
     
    Енот рыболов, GINDENBURG, Deich та ще 1-му подобається це.
  4. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.754
    Адреса:
    Запорожье
    Обух один сантиметр - щось сільгосп, якийсь культиватор, рихлітель... Можливо не такий старий, часів СССР.
     
    GINDENBURG подобається це.