Кортик

Тема у розділі 'Німеччина', створена користувачем Ватсон, 20 сер 2024.

  1. Ватсон

    Ватсон Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    4
    Повідомлення:
    595
    Адреса:
    Украина Борисполь
    Добрый день. Прошу определить. Оригинал или сувенир?
     

    Images:

    1.jpg
    2.jpg
    3.jpg
    4.jpg
    5.jpg
    6.jpg
    7.jpg
    8.jpg
    9.jpg
    10.jpg
    11.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Фляга вермахт в новоробному обвісі. Сама фляга оригінал. Не тече
      820 грн.
    2. Ремінь на мосінку.Зберігання склад.1952 р.клеймо зірка,шкіряна прошивка.Все на фото.
      500 грн.
    3. Продам шуруповерт б/у. Працював допоки не розрядився акумулятор. Зарядки до батареї немаю.
      500 грн.
    4. Плащ накидка чи палатка часів Великої Вітчизняної війни (в місті були німці італьянці угорці, амери...
      3500 грн.
    5. Повністью безпечний набій калібру 12,7 з карбіду вольфрама. Ммг, пороху немає, капсуль пробитий, кул...
      750 грн.
  3. LEON 53

    LEON 53 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    867
    Адреса:
    Киев
    Це просто жахливе ФУФЛО. Ось Вам фото оригінала.
     

    Images:

    DSC00202.JPG
    IMG_20221218_123140.jpg
    Kollekzioner, Ievgen721, Koloben та 3 іншим подобається це.
  4. nazgyll

    nazgyll Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    108
    Адреса:
    Киев
    Доброго. "ИЛИ....."
     
    Koloben подобається це.