Поясніть по захисту

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Торонтини, 5 лип 2024.

  1. Торонтини

    Торонтини Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    966
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня. Друзі, допоможіть розібратись по бронезахисту.
    Розмовляв з одним (ЕКСПЕРТОМ) з бронезахисту, він займаеться продажем плит а саме 3класу захисту за нашим ДСТУ. І в розмові мене запевняв що такі плити купують хлопці штурмовики, для штурмів. Вони легкі, до 1.5кг чистий СВЕМП. Наскільки ця інформація може відповідати дійсності?
    Дякую за відповіді.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Стоїть БЛІЦ ціна (в ціні вже врахована комісія аукціону ) - НЕ ТРЕБА чекати закінчення терміну, можн...
      2199 грн.
    2. Макет Глок-19,офиціальний ,доки вкомплекте.
      60000 грн.
    3. Больше ничего нет, прошу “бездельников” не задавать глупые и провокационные вопросы
      30000 грн.
    4. (в наявності 4 шт.)
      Магазины GLOCK 19 на 15 патронов 9х19! Оригинал! Новые!
      1700 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      1)Комиссию карты 0.5% при оплате оплачивает ПОКУПАТЕЛЬ, даже если в вашем приложении не отображается...
      1900 грн.
  3. lesnoided

    lesnoided Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    204
    Лоти
      на продажу:
    47
      продані:
    485
    Повідомлення:
    4.518
    Адреса:
    Обязательно лес
    Каждый решает для себя, но скажу одно, врёт он всё. Каждый кто понимает последствия ранений в или без защиты, знает, что выплат не будет если вы к примеру в несертифицированной броне. Зачастую если одели ту которую выдала не часть могут признать несертифицированной и выплат по ранению или смерти можно не дождаться. В таких случаях даже адвокат может не добиться выплат, если будут доказательства использования "нештатного" бронежилета/каски.
    Тем более в ближнем бою при зачистке окопов можно со щели получить очередь как в грудь так и в спину с небольшого расстояния.
    Посоветуйте этому эксперту сходить на штурм окопов в его броне.
    В его плитах уверенно себя можно чувствовать только на штурме секонд-хенда в день завоза.
     
    De_M, GARRI 1, иван777444333 та 11 іншим подобається це.
  4. Invender_zim

    Invender_zim Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    106
    Адреса:
    Дніпро
    Дійсності не відповідає,
    СВЕМП плити не тримають кулі з термозміценними осердями, і в них висока заперешкодна травма. У кацапів багато набоїз із термозміценним осердям, навіть звичайні ПС з кулею 7н6 після 91 року мають термозміцнне осердя.
    З такими плитами добре в тилу при хворій спині, ну і все.
     
    иван777444333, lesnoided, GINDENBURG та ще 1-му подобається це.
  5. Valliets

    Valliets Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    68
    Лоти
      на продажу:
    17
      продані:
    180
    Повідомлення:
    1.035
    Адреса:
    Київ
    було в мене відео відстрілу двохсантиметрових плит СВЕМП, нажаль оригінала не зберіг, а Сигнал з часом почистив історію.
    так от, в мене теж були сумніви і надії на них.
    БЗ шиє, а з термозміцненим 50/50 але гулю видуває ззаду як кулак дитячий.
    тому для штурмів вони навряд підуть.
    хіба шукати легку і сучасну кераміку на композитній підкладці.
     
    иван777444333, Торонтини, GINDENBURG та 2 іншим подобається це.
  6. digger-2012

    digger-2012 Stabsgefreiter Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    177
    Адреса:
    Зона экологичесого бедствия
    для штурмовиків мінімум 5-й клас, краще 6-й - найбільш зручні керамічні
    магелан що завгодно може расказати, аби продати свій товар
     
    иван777444333 та Торонтини подобається це.
  7. Торонтини

    Торонтини Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    966
    Адреса:
    Украина
    Ну я трошки розуміючь на плитах. Одного часу закупляв для хлопців. Але таке як він розповідав то чув в перше. Спочатку подумав що може якась нова технологія, не зовсім відома....Тому вирішив спитати вашої думки. Дякую
     
    иван777444333 подобається це.