Поясніть по захисту

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Торонтини, 5 лип 2024.

  1. Торонтини

    Торонтини Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    966
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня. Друзі, допоможіть розібратись по бронезахисту.
    Розмовляв з одним (ЕКСПЕРТОМ) з бронезахисту, він займаеться продажем плит а саме 3класу захисту за нашим ДСТУ. І в розмові мене запевняв що такі плити купують хлопці штурмовики, для штурмів. Вони легкі, до 1.5кг чистий СВЕМП. Наскільки ця інформація може відповідати дійсності?
    Дякую за відповіді.
     
    1. (в наявності 8 шт.)
      ПВХ (резина) шеврон на липучке 60х60мм
      210 грн.
    2. Патчі МТР Британія убакс, кітель, парка Стан: нові В лоті все, що на фото. Ціна за все одразу в кожн...
      200 грн.
    3. Знаки отличия майор США Новые. Оригинал Все лоты в единственном экземпляре. ЦЕНА ЗА 1 комплект!!! Ор...
      450 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      ПВХ патч, шеврон на липучке "УБД" (Учасник бойових дій) Рзмер 7,5 х 4,5см
      150 грн.
    5. Оригинальные жетоны США из сплава Монеля. Цепочки из нержавеющей стали которые в процесе носки не вы...
      650 грн.
  2. lesnoided

    lesnoided Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    204
    Лоти
      на продажу:
    47
      продані:
    485
    Повідомлення:
    4.518
    Адреса:
    Обязательно лес
    Каждый решает для себя, но скажу одно, врёт он всё. Каждый кто понимает последствия ранений в или без защиты, знает, что выплат не будет если вы к примеру в несертифицированной броне. Зачастую если одели ту которую выдала не часть могут признать несертифицированной и выплат по ранению или смерти можно не дождаться. В таких случаях даже адвокат может не добиться выплат, если будут доказательства использования "нештатного" бронежилета/каски.
    Тем более в ближнем бою при зачистке окопов можно со щели получить очередь как в грудь так и в спину с небольшого расстояния.
    Посоветуйте этому эксперту сходить на штурм окопов в его броне.
    В его плитах уверенно себя можно чувствовать только на штурме секонд-хенда в день завоза.
     
    De_M, GARRI 1, иван777444333 та 11 іншим подобається це.
  3. Invender_zim

    Invender_zim Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    106
    Адреса:
    Дніпро
    Дійсності не відповідає,
    СВЕМП плити не тримають кулі з термозміценними осердями, і в них висока заперешкодна травма. У кацапів багато набоїз із термозміценним осердям, навіть звичайні ПС з кулею 7н6 після 91 року мають термозміцнне осердя.
    З такими плитами добре в тилу при хворій спині, ну і все.
     
    иван777444333, lesnoided, GINDENBURG та ще 1-му подобається це.
  4. Valliets

    Valliets Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    68
    Лоти
      на продажу:
    17
      продані:
    180
    Повідомлення:
    1.035
    Адреса:
    Київ
    було в мене відео відстрілу двохсантиметрових плит СВЕМП, нажаль оригінала не зберіг, а Сигнал з часом почистив історію.
    так от, в мене теж були сумніви і надії на них.
    БЗ шиє, а з термозміцненим 50/50 але гулю видуває ззаду як кулак дитячий.
    тому для штурмів вони навряд підуть.
    хіба шукати легку і сучасну кераміку на композитній підкладці.
     
    иван777444333, Торонтини, GINDENBURG та 2 іншим подобається це.
  5. digger-2012

    digger-2012 Stabsgefreiter Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    177
    Адреса:
    Зона экологичесого бедствия
    для штурмовиків мінімум 5-й клас, краще 6-й - найбільш зручні керамічні
    магелан що завгодно може расказати, аби продати свій товар
     
    иван777444333 та Торонтини подобається це.
  6. Торонтини

    Торонтини Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    966
    Адреса:
    Украина
    Ну я трошки розуміючь на плитах. Одного часу закупляв для хлопців. Але таке як він розповідав то чув в перше. Спочатку подумав що може якась нова технологія, не зовсім відома....Тому вирішив спитати вашої думки. Дякую
     
    иван777444333 подобається це.