Камрады, поговорим о рыбалке?

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем StrelokPS, 8 вер 2011.

  1. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Повідомлення:
    244
    Адреса:
    Terra kozakorum
    Судак сильніший за щуку. Щука зникає, де судак поселяється.
     
    Володимир84 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 13 шт.)
      Портативний пригнічувач GPS GLONASS Глушилка портативна підключається USB порту, блокує GPS сигнали...
      440 грн.
    2. NovAtel OEM719 Многочастотный приемник GNSS OEM719 это многочастотный обратный приемник GNSS...
      11250 грн.
    3. OEM719 — це багаточастотний, зворотно сумісний приймач Глобальної навігаційної супутникової системи...
      8500 грн.
    4. Продам оригінальний захищений навігатор преміум-класу Garmin GPSMAP 65s. Це високонадійний пристрій...
      8000 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      Глушилка GPS USB + micro USB Пропонуємо ефективний пристрій для блокування супутникового GPS-стеженн...
      899 грн.
  3. Олег ОК2

    Олег ОК2 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    807
    Адреса:
    Київ
    Судак - риба, що живе стаями у придонному шарі води. Коли прийде стая судаків одиночній щуці там дійсно нема чого робити.
     
  4. апокалипсис 777

    апокалипсис 777 Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    4.268
    Адреса:
    Запорізька січ
    Зате коли клюне щука цікавіше з нею поборотись чим з судаком. Щука більш сильна і опирається свічки робить. А судак легше здається...
    Зате судак смачніший за щуку)))
    А форель на 3 кіло та ще штучка. )))
     
    Volocuga, Володимир84, Nordicman та 2 іншим подобається це.
  5. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Повідомлення:
    244
    Адреса:
    Terra kozakorum
    1719907909452.jpg Як правильно їсти рибу.
     
    palkan, Meteorit, Олег ОК2 та 6 іншим подобається це.
  6. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.339
    Адреса:
    Слобожанщина
    Судак риба гарна, але в невеликому ставку де завівся судак, через декілька років залишається один судак і той дріб"язок. Така риба вибиває все, і продуктивність ікри можна сказати 100 відсотків.
     
    иван777444333, Konrad Lorenz та апокалипсис 777 подобається це.
  7. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.038
    Адреса:
    Ukraine
    В одному ставу, на Хмельниччині, так один чорт фактично знищив водойму. Захотілося йому судака ловити і замість того щоб поїхати на Дністер що знаходиться в 5 кілометрах від нього, цей дебіл запустив судака в став.
    Я ще з дитинства там рибацюжив. Все життя був карась,короп,амур... Судак вибив все. Місцевим прийшлося чистити став і зариблювати його знову. Зараз вже все гаразд, але кілька років водойма була просто мертва.
    Десь чув що дорослий судак жере в день дууже багато.
     
    Reinhard T.E. Heydrich, иван777444333 та Konrad Lorenz подобається це.
  8. металообработка

    металообработка Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    295
    Сьогоднішній трофей IMG-a00d2d102b2192ddba718e0a890adbc0-V.jpg
     
    Reinhard T.E. Heydrich, palkan, Meteorit та 8 іншим подобається це.
  9. Nordicman

    Nordicman Feldwebel

    Повідомлення:
    626
    Адреса:
    Україна
    В нас теж буває мегалодони прокльовують:D
     

    Images:

    20220707_183436.jpg
    Reinhard T.E. Heydrich, palkan, Meteorit та 5 іншим подобається це.
  10. апокалипсис 777

    апокалипсис 777 Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    4.268
    Адреса:
    Запорізька січ
  11. alexshadow

    alexshadow Feldwebel

    Повідомлення:
    243
    Адреса:
    На кручах Днiпра
    в нас навпаки...водиться все...судак щез на глушняк...ХЗ.
    Р.С.Саксагань..судака немае вже рокiв15ть...щука, короп,линь,густера и пр. в наявностi/
     
    Reinhard T.E. Heydrich, KosG17 та Konrad Lorenz подобається це.
  12. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    .
     

    Images:

    FB_IMG_1719977351487.jpg
    Reinhard T.E. Heydrich, иван777444333 та De_M подобається це.
  13. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Повідомлення:
    244
    Адреса:
    Terra kozakorum
    Може річка замулилася.
     
  14. брандмейстер

    брандмейстер Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.206
    Адреса:
    залізне серце України
    Шо, на Макортовському водосховищі судак виздихав???
     
  15. alexshadow

    alexshadow Feldwebel

    Повідомлення:
    243
    Адреса:
    На кручах Днiпра
    Саме так!...в Iнгульцi теж:(:(
     
  16. брандмейстер

    брандмейстер Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.206
    Адреса:
    залізне серце України
    Хрєново...
     
  17. alexshadow

    alexshadow Feldwebel

    Повідомлення:
    243
    Адреса:
    На кручах Днiпра
    Так ...дiйсно хреново,а пiсля Каховськоi катастрофи в районi Макортiв взагалi лишилась калюжа в прямому сенсi.
     
    апокалипсис 777 та Konrad Lorenz подобається це.
  18. брандмейстер

    брандмейстер Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.206
    Адреса:
    залізне серце України
    Бачив, і зараз зменьшується...
     
    апокалипсис 777 та Konrad Lorenz подобається це.
  19. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Повідомлення:
    244
    Адреса:
    Terra kozakorum
    Кр.ріжці з величезними сомами фото викладають. Хтось таки ловить.
     
    апокалипсис 777 подобається це.
  20. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.038
    Адреса:
    Ukraine
    От не знаю, я соміка люблю до 4 -5 кг, а ловив на 17 кг - не вкусно, ніби старий.
     
    апокалипсис 777, Konrad Lorenz та Nordicman подобається це.
  21. Nordicman

    Nordicman Feldwebel

    Повідомлення:
    626
    Адреса:
    Україна
    Те саме і з крупною щукою ІМХО
    1-2 кг найсмачніший розмір,крупніша тільки на котлети
     
    апокалипсис 777 та KosG17 подобається це.
  22. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.038
    Адреса:
    Ukraine
    Так. Я не беру великих, ну хіба дууже рідко,коли вдома замовили рибні котлети))) А так ,коли мамка попадається, фото,цьом і до побачення.
    У мене рекорд, в 2013 році, 10 кілограм 200 грам і я її тоді забрав (жалію й досі). Була літрова банка ікри, м'ясо ніяке, а глову віддав товаришу, він зробив чучело на стіну.
     
    апокалипсис 777, Nordicman та Konrad Lorenz подобається це.
  23. Nordicman

    Nordicman Feldwebel

    Повідомлення:
    626
    Адреса:
    Україна
    Мені подобається вираз обличчя інших рибалок,коли топиш щуку близько 5 кілограмів у дуже людному місці
    Але чомусь останні сезони з розміром риби проблеми,зате кількість дуже гарна

    В ікорочка просто супер,якщо правильно
    приготувати
    Ось з двушки,якраз баночка на свято вийшла:beer:
     

    Images:

    20201115_082931.jpg
    Reinhard T.E. Heydrich, palkan, Володимир84 та 7 іншим подобається це.
  24. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.339
    Адреса:
    Слобожанщина
    Спека неймовірна. Можна погуляти тільки рано вранці. Гарний бонус потягати коропчука на МДЖ. Всі риби попливли назад.
     

    Images:

    IMG_20240630_172208.jpg
    IMG_20240627_190249.jpg
    Reinhard T.E. Heydrich, Luftwaffen, palkan та 6 іншим подобається це.
  25. брандмейстер

    брандмейстер Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.206
    Адреса:
    залізне серце України
    В Макортовському водосховищі нема сомів... Рибачу на нім з 85 року)
     
    Konrad Lorenz подобається це.
  26. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.038
    Адреса:
    Ukraine
    Я ,якщо вдається, стараюся на водойму попасти о 5:00 і лювлю до 8-8:30, далі вже немає толку.
     
    Konrad Lorenz подобається це.