Пістолет на визначення.

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем ЄвгенЦюрик, 27 чер 2024.

?

Що за апарат

  1. Д

    3 голосів
    75,0%
  2. А

    1 голосів
    25,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. ЄвгенЦюрик

    ЄвгенЦюрик Oberschütze

    Повідомлення:
    12
    Адреса:
    Дніпро
  2. Цікаві лоти

    1. 500 грн.
    2. (в наявності 14 шт.)
      Конусная часть заряда РПГ Высота ±170мм, диам.70мм, диам.верх25мм, резьба М22 Все темно зелёные
      25 грн.
    3. (в наявності 42 шт.)
      Тубуси РПГ 22 трофеї, кацапські, знайшли в Балаклеївському районі поблизу селища Нова Гусарівка. Ста...
      1000 грн.
    4. (в наявності 13 шт.)
      Тубуси РПГ 22 трофеї, кацапські, знайшли в Балаклеївському районі поблизу селища Нова Гусарівка. Ста...
      1000 грн.
    5. (в наявності 14 шт.)
      Чека, беруші, задня кришка РПГ 26. Чудове доповнення вашого ММГ тубуса РПГ 26.
      375 грн.
  3. eviniz

    eviniz Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    186
    6.35 мм. пістолет Браунінг модель 1906 р.
     
    Толян81, Bakay, Криос та 4 іншим подобається це.
  4. ЄвгенЦюрик

    ЄвгенЦюрик Oberschütze

    Повідомлення:
    12
    Адреса:
    Дніпро
    Нарезов нет так і должно бить
     
    СамойловСаша подобається це.
  5. SPupkin

    SPupkin Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    84
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    136
    Повідомлення:
    1.581
    Адреса:
    лес
    Нет, не должно так быть.
     
    Олег Грабовский подобається це.
  6. ЄвгенЦюрик

    ЄвгенЦюрик Oberschütze

    Повідомлення:
    12
    Адреса:
    Дніпро
    Дякую за підказку з Повагою.
     
    СамойловСаша подобається це.
  7. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    Вітаю.Цікаво би глянути на "нутрощі" цього шпалєра,може там зовсім "ліва" труба вставлена...Оригінальний стволик має бути схожий.
    [​IMG]
     
    Otryta, Bakay та VitalicBondarchuk1974 подобається це.
  8. ЄвгенЦюрик

    ЄвгенЦюрик Oberschütze

    Повідомлення:
    12
    Адреса:
    Дніпро
  9. ЄвгенЦюрик

    ЄвгенЦюрик Oberschütze

    Повідомлення:
    12
    Адреса:
    Дніпро
    Розібрався всім дякую з Повагою.
     
    Bandera3 та VitalicBondarchuk1974 подобається це.
  10. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    :)
    хороший апарат! :beer:
     
    Василий Добрый, \Lisovik/, valerka та ще 1-му подобається це.