Водії MRAP Mastiff/Wolfhound

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем VladSS1488, 23 чер 2023.

  1. VladSS1488

    VladSS1488 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Украина
    Всіх вітаю! У зв’язку з нехваткою водіїв у нашому війську, отримав другу (!) машину, вдобавок до свого Хамвіка.

    Показали де-що клацать, щоб машина їхала вперед та назад, та як користуватись самим примітивним (світло, кондіционер і тд.).

    Чи є тут досвідчені фахівці, які проходили на них навчання? Чи можете Ви поділитись своїм дорогоцінним досвідом?
     

    Images:

    501FCBC3-59C7-4CF9-ADD8-AF9D7F25C5DD.jpeg
    1. Комбінезон новий виробництва Іспаніі. Резинка пояса тягнеться +20 см.
      750 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Рабочий (технический) комбинезон. Пошив классический : застёгивается на змейку, два нагрудных карман...
      500 грн.
    3. 1000 грн.
    4. Комбинезон для работы в холодное время года. Внешняя ткань средней плотности, смесовая. Утеплён синт...
      850 грн.
    5. Оригинальный комбинезон для технического персонала американской армии. Ткань средней плотности на тё...
      800 грн.
  2. рост1972

    рост1972 Oberleutnant отпуск

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.811
    Адреса:
    Хмельницька область
    Дайте номер вашого зампотєха ком.взводу,ком.роти,( в особисті)
     
  3. m14ebr

    m14ebr Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    2.192
    Адреса:
    Город Герой Киев
    Подожду пока вы создадите тему по M109A6 ;)
     
    Boris Pryanikov, VladSS1488 та Бек подобається це.
  4. VladSS1488

    VladSS1488 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Украина
    Ой, не)
    Арта не моё :D
     
  5. рост1972

    рост1972 Oberleutnant отпуск

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.811
    Адреса:
    Хмельницька область
    РПК продаєте? Пока не пиляйте на ммг..може продасте? Вам нічого дивного тут не здається?дайте вже мені номер вашого командира!!!
     
  6. Serg75

    Serg75 Oberschütze

    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    Київ
    Всім добра!
    Можливо є форумчане які стикались з пошуком і придбанням запчастин
    для американських військових вантажівок Oshkosh.
    Буду вдячний за будь яку корисну інформацію
     
    Лорд Грегори подобається це.