Призовий годинник РІА

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Parabellum_007, 7 чер 2024.

  1. Parabellum_007

    Parabellum_007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    187
    Повідомлення:
    378
    Адреса:
    Ukraine
    Вітаю, камради!
    Допоможіть оцінити кишеньковий годинник. Має нагородне гравіювання під кришкою. Корпус ніби срібло.
    Годинник на ходу, але я думаю обслужити у майстра буде не зайвим враховуючи вік предмета.
    На всі необхідні питання із задоволенням відповім, додаткові фото за потреби надам.
    Дякую всім за висловлені думки!
     

    Images:

    IMG_20240606_192150841_HDR.jpg
    IMG_20240606_192204642_HDR.jpg
    IMG_20240606_192136178_HDR.jpg
    IMG_20240606_192118125_HDR.jpg
    IMG_20240606_192318900_HDR.jpg
    IMG_20240606_191838291_HDR.jpg
    IMG_20240606_191915759_HDR.jpg
    IMG_20240606_191743475_HDR.jpg
    IMG_20240606_191620937_HDR (1).jpg
    De Tomaso, capt.A.Smollet, Kox 263-1 та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 3 шт.)
      Пружини новоробні,якісні.В лоті 2шт.
      700 грн.
    2. Оригінальна декоративна намистина для темляка, виготовлена з латунного сплаву. Ідеально підходить дл...
      200 грн.
    3. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
    4. 320 грн.
    5. Цевьё на ПП SA 24-26. Бакелит оригинал . С вопросами и за доп фото писать в личные сообщения. ДАННЫ...
      1000 грн.
  3. гайдук

    гайдук Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    79
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    157
    Повідомлення:
    485
    Адреса:
    украина, юго-запад
    Були би якісь натяки на підрозділ, був би спрос, а так ціна звичайного годинника.
     
    rozv та Parabellum_007 подобається це.
  4. venceremos

    venceremos Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.980
    Адреса:
    Ukraine
    Ото гравіювання, як курка лапою, до нагородження має таке ж відношення, як фуфломіцин до балету. Фуфлороби лише годинник зіпсували
     
    zubrik, HellHound, Parabellum_007 та ще 1-му подобається це.
  5. Parabellum_007

    Parabellum_007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    187
    Повідомлення:
    378
    Адреса:
    Ukraine
    Я не спеціаліст, тому буду вдячний знавцям за інформацію.

    Нехай професіонали підкажуть чи мали місце подібні написи чи ні. Гравіювання явно дуже старе, добре затерте. Щоб його передати на фото, довелось добре гратися з фільтрами. Можливо воно й новоробне, але як мінімум 20-річної давності.

    В будь-якому випадку буду радий почути думки компетентних камрадів щодо ціни і автентичності.

    З повагою.
     
  6. HellHound

    HellHound Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    343
    Адреса:
    На лоне природы
    Надпись и правда до ужаса корявая.
    Кроме того, согласно традиции изготовления наградных часов, надпись должна быть на крышке, а не на корпусе.
    Ну и просто логически… Поручик, командующий дивизией?
    Поручик мог принять командование во время кровавых боёв, но надпись же гласит о мирных манёврах! Надпись левая просто потому что она — нонсенс.
     
    rozv, гайдук та zubrik подобається це.
  7. Шлиомов

    Шлиомов Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    295
    Адреса:
    Ukraine
    Там написано "порутчику Кольтцу от командования дивизией за усердие в маневрах" читайте внимательнее.
    Надпись таки корявая, но если учесть что она могла была быть выполнена на месте, "на коленке" когда командующий генерал достал из кармана свои часы и подарил(что случалося и не раз).То может быть вполне реальная вещь.
     
    qlar, nazgyll, Omikron та 5 іншим подобається це.