Камрады, поговорим о рыбалке?

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем StrelokPS, 8 сен 2011.

  1. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    849
    Сообщения:
    2.993
    Адрес:
    Україна
    Як ви його ловите?
    В моїх краях його валом і він є здоровенний. Але не бере ні на силікон ні на крутілку блискучу:confused:
     
    иван777444333 и kripers338 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Дрон. Побитий, на фото видно. Камера ціла Батарейка в комплекті
      10000 грн.
    2. Камера з п*дарського БПЛА «орлан-10» Функціонал великий Досить цікавий лот для тих хто шарить Відео...
      31000 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Новий STING Відео 5.8Ghz аналог ELRS 2.4Ghz Diversity керування В комплекті нові пропи, антена для В...
      19999 грн.
    4. Зарядка. Нова. Ідеал. В коробці. Характеристики: * Вхідна напруга: DC 7.0-28.0V MAX 32A /AC 100-2...
      4700 грн.
    5. (в наличии 8 шт.)
      Кейси до Matrice 4t/4e Комплектація на фото. Все нове
      7000 грн.
  3. kripers338

    kripers338 General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Сообщения:
    5.917
    Адрес:
    Північ
    Карась з берега слабенько брав. IMG_5449.jpeg
     
    TarASha, кучукаю, palkan и 10 другим нравится это.
  4. kripers338

    kripers338 General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Сообщения:
    5.917
    Адрес:
    Північ
    Саме на силікон, але теж дуже слабо, то на 4х)
     
    TarASha, кучукаю и Wadospyro нравится это.
  5. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Дивлячись який силікон застосовуєте, маю на увазі саму форму силікону.
     
    Wadospyro нравится это.
  6. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Вчора ввечері трохи було.
     

    Изображения:

    IMG_20240430_144205.jpg
    IMG_20240430_110151.jpg
    IMG_20240507_122656.jpg
  7. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    849
    Сообщения:
    2.993
    Адрес:
    Україна
    Черв'як ребристий, зелений 2"
     
    kripers338 и Omikron нравится это.
  8. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    849
    Сообщения:
    2.993
    Адрес:
    Україна
    На шо і як ловити тараньку?:confused:
     
    kripers338 нравится это.
  9. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Я Судака успішно ловлю ось на таку, не реклама є гарна фірма Бейт Бріз.
     

    Изображения:

    effbe1a99ea635508f567415e1574f6f.jpeg
    kripers338, moranno, Wadospyro и 3 другим нравится это.
  10. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Попла - поппер.
     
    kripers338, Wadospyro, Volocuga и 2 другим нравится это.
  11. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    Пробував фіолетовий на щуку. Не ловиться.
     
    Wadospyro нравится это.
  12. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Кольори там є типу оливки та карамель, ті працюють добре.
     
    Wadospyro, Volocuga и Konrad Lorenz нравится это.
  13. Nordicman

    Nordicman Feldwebel

    Сообщения:
    626
    Адрес:
    Україна
    Особиста порада
    Приманки 2-3 дюйми,більші використовую рідко
    По формам рейнс сатурн і його копії(доречі одна з небагатьох форм приманки,де копії гарно ловлять),кейтеч свінг імпакт і ізі шайнер(теж можна замінити копіями),фішап віпо(наш виробник),а також завжди маю пасивку про всяк випадок,найкраще танта від фішап(у флагмана приманка зветься хітомі,у інших виробників також є така форма)
    По кольорам виділив би основні- темний фіолет/ультрафіолет(колір називається лох:D),темні кольори(ватермелон,машинне масло та схожі), і кислота(ситуативно)
    Особливу увагу звернув би на ваги монтажів,іноді це дуже сильно впливає на результат,судак риба вибаглива,в деяких випадках потрібен недогруз,в деяких-навпаки жорсткий перегруз
    Також потрібно знайти рельєф,це можуть бути бровки,корчі,ямки та інші аномалії на дні
    І останній нюанс,дана риба клює в основному "виходами",за всю добу можуть бути кілька таких виходів,коли клювання майже з кожного закиду,а потім різко перестає
     
    moranno и Wadospyro нравится это.
  14. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    849
    Сообщения:
    2.993
    Адрес:
    Україна
    Років 3-4 тому на волок кабанів тягав . Так вони падлюки просто в товщі води стояли.
    А зараз туди не попливеш... а з берега безрезультатно..
     
    Nordicman, kripers338 и Konrad Lorenz нравится это.
  15. Armes

    Armes Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    61
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    110
    Сообщения:
    4.808
    Адрес:
    Слобідська Україна
    Всякого було, але щоб головень твічем на 130-ту монтерку...o_O
     

    Изображения:

    IMG_20240505_140822.jpg
    IMG_20240505_140810.jpg
    palkan, Хейль, kripers338 и 3 другим нравится это.
  16. Armes

    Armes Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    61
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    110
    Сообщения:
    4.808
    Адрес:
    Слобідська Україна
    Ну і щучки очікувано)
     

    Изображения:

    IMG_20240505_171821.jpg
  17. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Спробуйте Судака половити на мандулу.
     
  18. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    А як воблер називається ? Ніяк не освою воблерську науку. На блешню велика не ловиться.
     
  19. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Схоже на Монтеро СтрайкПро, колір маттайгер.
     
  20. Armes

    Armes Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    61
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    110
    Сообщения:
    4.808
    Адрес:
    Слобідська Україна
    Страйк Про Монтеро 130 в кольорі А204s. Якщо захочете спробувати шукайте саме цей колір!
     
    Konrad Lorenz нравится это.
  21. апокалипсис 777

    апокалипсис 777 Major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    4.268
    Адрес:
    Запорізька січ
    Доброго. Сьогодні краснопірки порадували.
    Найбільша 38 сантиметрів. 950 грамів.
     

    Изображения:

    IMG_20240517_205751_063~2.jpg
    IMG_20240517_202034_824~2.jpg
    palkan, ANDREY HAN, De_M и 16 другим нравится это.
  22. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Найкраще м'ясо свинина, а риба линина).
     

    Изображения:

    IMG_20240520_101405.jpg
    Руслан Жук, Ohotnik47, kins и 9 другим нравится это.
  23. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    Докладніше, будь ласка. Як добув.
     
  24. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Та як, закормився, наживка черв"як, на поплавочку сидів ждав покльовки нарася. Виважував напевно хвилин 5, не форсував події, жилка стояла 0,14.
     
    Meteorit, palkan, Хейль и 2 другим нравится это.
  25. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    849
    Сообщения:
    2.993
    Адрес:
    Україна
    FB_IMG_1716227006715.jpg
     
    Meteorit нравится это.
  26. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    1716365721332.jpg Сьогодні повня.