Камрады, поговорим о рыбалке?

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем StrelokPS, 8 сен 2011.

  1. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    849
    Сообщения:
    2.993
    Адрес:
    Україна
    Як ви його ловите?
    В моїх краях його валом і він є здоровенний. Але не бере ні на силікон ні на крутілку блискучу:confused:
     
    иван777444333 и kripers338 нравится это.
    1. Штани піксель Бірок ніяких не знайшов Розміри на фото Стан вживаний без суттєвих пошкоджень Чисті
      99 грн.
    2. Абсолютно нові, розмір на фото
      800 грн.
    3. Назва - Кітель ДПСУ Стан - новий Колір - вудланд Матеріал - Rip-stop, комбінована тканина Комплектац...
      357 грн.
    4. Размер и внешний вид подробно представлен на фото.
      400 грн.
    5. Форма Украинской армии Минимальные следы бытования. В комплекте кепка, панама, китель, брюки.
      1500 грн.
  2. kripers338

    kripers338 General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Сообщения:
    5.917
    Адрес:
    Північ
    Карась з берега слабенько брав. IMG_5449.jpeg
     
    TarASha, кучукаю, palkan и 10 другим нравится это.
  3. kripers338

    kripers338 General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Сообщения:
    5.917
    Адрес:
    Північ
    Саме на силікон, але теж дуже слабо, то на 4х)
     
    TarASha, кучукаю и Wadospyro нравится это.
  4. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Дивлячись який силікон застосовуєте, маю на увазі саму форму силікону.
     
    Wadospyro нравится это.
  5. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Вчора ввечері трохи було.
     

    Изображения:

    IMG_20240430_144205.jpg
    IMG_20240430_110151.jpg
    IMG_20240507_122656.jpg
  6. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    849
    Сообщения:
    2.993
    Адрес:
    Україна
    Черв'як ребристий, зелений 2"
     
    kripers338 и Omikron нравится это.
  7. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    849
    Сообщения:
    2.993
    Адрес:
    Україна
    На шо і як ловити тараньку?:confused:
     
    kripers338 нравится это.
  8. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Я Судака успішно ловлю ось на таку, не реклама є гарна фірма Бейт Бріз.
     

    Изображения:

    effbe1a99ea635508f567415e1574f6f.jpeg
    kripers338, moranno, Wadospyro и 3 другим нравится это.
  9. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Попла - поппер.
     
    kripers338, Wadospyro, Volocuga и 2 другим нравится это.
  10. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    Пробував фіолетовий на щуку. Не ловиться.
     
    Wadospyro нравится это.
  11. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Кольори там є типу оливки та карамель, ті працюють добре.
     
    Wadospyro, Volocuga и Konrad Lorenz нравится это.
  12. Nordicman

    Nordicman Feldwebel

    Сообщения:
    626
    Адрес:
    Україна
    Особиста порада
    Приманки 2-3 дюйми,більші використовую рідко
    По формам рейнс сатурн і його копії(доречі одна з небагатьох форм приманки,де копії гарно ловлять),кейтеч свінг імпакт і ізі шайнер(теж можна замінити копіями),фішап віпо(наш виробник),а також завжди маю пасивку про всяк випадок,найкраще танта від фішап(у флагмана приманка зветься хітомі,у інших виробників також є така форма)
    По кольорам виділив би основні- темний фіолет/ультрафіолет(колір називається лох:D),темні кольори(ватермелон,машинне масло та схожі), і кислота(ситуативно)
    Особливу увагу звернув би на ваги монтажів,іноді це дуже сильно впливає на результат,судак риба вибаглива,в деяких випадках потрібен недогруз,в деяких-навпаки жорсткий перегруз
    Також потрібно знайти рельєф,це можуть бути бровки,корчі,ямки та інші аномалії на дні
    І останній нюанс,дана риба клює в основному "виходами",за всю добу можуть бути кілька таких виходів,коли клювання майже з кожного закиду,а потім різко перестає
     
    moranno и Wadospyro нравится это.
  13. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    849
    Сообщения:
    2.993
    Адрес:
    Україна
    Років 3-4 тому на волок кабанів тягав . Так вони падлюки просто в товщі води стояли.
    А зараз туди не попливеш... а з берега безрезультатно..
     
    Nordicman, kripers338 и Konrad Lorenz нравится это.
  14. Armes

    Armes Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    61
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    110
    Сообщения:
    4.808
    Адрес:
    Слобідська Україна
    Всякого було, але щоб головень твічем на 130-ту монтерку...o_O
     

    Изображения:

    IMG_20240505_140822.jpg
    IMG_20240505_140810.jpg
    palkan, Хейль, kripers338 и 3 другим нравится это.
  15. Armes

    Armes Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    61
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    110
    Сообщения:
    4.808
    Адрес:
    Слобідська Україна
    Ну і щучки очікувано)
     

    Изображения:

    IMG_20240505_171821.jpg
  16. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Спробуйте Судака половити на мандулу.
     
  17. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    А як воблер називається ? Ніяк не освою воблерську науку. На блешню велика не ловиться.
     
  18. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Схоже на Монтеро СтрайкПро, колір маттайгер.
     
  19. Armes

    Armes Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    61
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    110
    Сообщения:
    4.808
    Адрес:
    Слобідська Україна
    Страйк Про Монтеро 130 в кольорі А204s. Якщо захочете спробувати шукайте саме цей колір!
     
    Konrad Lorenz нравится это.
  20. апокалипсис 777

    апокалипсис 777 Major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    4.268
    Адрес:
    Запорізька січ
    Доброго. Сьогодні краснопірки порадували.
    Найбільша 38 сантиметрів. 950 грамів.
     

    Изображения:

    IMG_20240517_205751_063~2.jpg
    IMG_20240517_202034_824~2.jpg
    palkan, ANDREY HAN, De_M и 16 другим нравится это.
  21. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Найкраще м'ясо свинина, а риба линина).
     

    Изображения:

    IMG_20240520_101405.jpg
    Руслан Жук, Ohotnik47, kins и 9 другим нравится это.
  22. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    Докладніше, будь ласка. Як добув.
     
  23. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Та як, закормився, наживка черв"як, на поплавочку сидів ждав покльовки нарася. Виважував напевно хвилин 5, не форсував події, жилка стояла 0,14.
     
    Meteorit, palkan, Хейль и 2 другим нравится это.
  24. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    849
    Сообщения:
    2.993
    Адрес:
    Україна
    FB_IMG_1716227006715.jpg
     
    Meteorit нравится это.
  25. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    1716365721332.jpg Сьогодні повня.