Кулемет Максим.

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Yura77ua, 13 тра 2024.

  1. Yura77ua

    Yura77ua Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    281
    Адреса:
    Галицько-Волинське князівство
    Доброго здоров'ячка.
    Допоможіть визначити для послідуючої оцінки копаний Максим.
    По клеймам мабуть радянський?
     

    Images:

    IMG_20240513_184606.jpg
    IMG_20240513_184804.jpg
    IMG_20240513_184201.jpg
    IMG_20240513_184139.jpg
    IMG_20240513_183848.jpg
    plotnik, Jawist, RIHARD 77 та 5 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 29 шт.)
      Оригінальні радянські магазини бакелітові до АК-74 Калібр: 5,45*39 Виробник: СССР Фіксатори металічн...
      600 грн.
    2. (в наявності 25 шт.)
      Магазини АК, металевий фіксатор в шахті заряджання,штатний совдеповський( підійде для здачі на склад...
      600 грн.
    3. (в наявності 56 шт.)
      Магазины оригинальные бакелитовые 5,45 Цвет: чёрный В наличии 30 шт Цена указана да один
      600 грн.
    4. Стандартний заводський обвіс на автомат АК-74 5.45, цівка (пластик) з фурнітурою для кріплення, піст...
      750 грн.
    5. стан по фото , можлива відправка укрпоштою .
      235 грн.
  3. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
    Скоріш за все що зразка 1930 р. так як має
    продовге рифленя кожуха ствола (для більшої міцності) .
    З повагою
     
    \Lisovik/, odinn, Otryta та 8 іншим подобається це.
  4. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.981
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...бчиться - ранній варіант "зразка 1910/30 рр."
    (без "горла" для снігу)
    ;)
     
    minitarn3838, odinn, Jawist та 6 іншим подобається це.
  5. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    Вітаю! Щось до 41 року, ну уже або його ремонтували і поставили упор під щиток на обр. 41, чи цей упор раніше внідрили
     
  6. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    Ось на нашому бойовому 33 року стоять ще такі пружини
    IMG_20240907_102956.jpg IMG_20240907_103005.jpg
     
    Alex_l76, Мансур Львович, Rootman та 4 іншим подобається це.
  7. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    А оце уже як у Вас, тільки наш на якому такий упор стоїть 44 року з широкою заливною горловиною.
    IMG_20240622_120547.jpg
     
    Alex_l76, Rootman, VitalicBondarchuk1974 та 3 іншим подобається це.