Допоможіть будь ласка визначити що за револьвер

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем HUNTER29, 12 тра 2024.

?

Доброго вечора підкажіть будь ласка що за револьвер ? Дякую

  1. 1

    0 голосів
    0,0%
  2. 2

    0 голосів
    0,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. HUNTER29

    HUNTER29 Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    Адреса:
    Полтава
    IMG-0da3b7414ac7be5c22061c9c2e187e45-V.jpg IMG-f147249cdd0339a9d06cfe8c351491fb-V.jpg
     
    VitalicBondarchuk1974, Криос, Bakay та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ручка переноса крупнокалиберного Browning 50 cal. Ленд-лиз. Коп по второй войне. Чищен, но покрылся...
      400 грн.
    2. Ось для колес Кулемету Максим. Купувалась тут на форумі. На рахунок оригінальності не скажу. Так фун...
      93 грн.
    3. По фото
      500 грн.
    4. Ящик цілий, все в мастилі.
      9300 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна. Нова.В лоті 1шт.
      500 грн.
  3. Mihail Thalujnyi

    Mihail Thalujnyi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    73
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    129
    Повідомлення:
    974
  4. HUNTER29

    HUNTER29 Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    Адреса:
    Полтава
    Mihail Thalujnyi та Олег Грабовский подобається це.
  5. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.252
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    antykvar_2009, Otryta, VIKTOR 243 та 8 іншим подобається це.
  6. HUNTER29

    HUNTER29 Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    Адреса:
    Полтава
    valerka подобається це.
  7. Ben Gun

    Ben Gun Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    154
    Адреса:
    Украина
    Нагадаю фiльм *Полосатий рейс* там дресирувальник.який прилiтав на гвинтокрилi.був озброений саме райхсревольвером,
     
    VitalicBondarchuk1974 подобається це.