Прошу оценить рацию DJ-19¹

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Kapishon, 5 тра 2024.

  1. Kapishon

    Kapishon Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.560
    Адреса:
    Китай
    Приветствую всех.Прошу оценить рацию DJ-191,производство Япония.Состояние и комплектность на фото.Дополнительные фото при необходимости добавлю.За ранее благодарен.
     

    Images:

    IMG_20240505_210552.jpg
    IMG_20240505_210555.jpg
    IMG_20240505_210600.jpg
    IMG_20240505_210617.jpg
    IMG_20240505_210625.jpg
    IMG_20240505_210640.jpg
    IMG_20240505_210755.jpg
    IMG_20240505_210915.jpg
    IMG_20240505_210947.jpg
    IMG_20240505_211028.jpg
    Star64, Tartar та gheka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    2. Копані.
      250 грн.
    3. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    4. Гудзик викопний ( Зверху є Літери BG . під вушком 37). . Стан норм . Можна чітко роздивитись зображе...
      60 грн.
    5. 24 мм.стекло
      100 грн.
  3. Kapishon

    Kapishon Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.560
    Адреса:
    Китай
    Прошу помощи в оценке
     
  4. redut73

    redut73 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    1.504
    Адреса:
    UA.
    Здравствуйте. Состояние - работоспособность, по фото опреляется с большим трудом, а от этого ещё труднее оценка. С ув.
     
    Kapishon подобається це.
  5. Kapishon

    Kapishon Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.560
    Адреса:
    Китай
    Приветствую,как она должна работать я не знаю.включаю бегают цифры . И всё