Не можу Создати лот!!!

Тема у розділі 'Питання по роботі форуму REIBERT', створена користувачем Andrii_44844, 26 лют 2024.

  1. Andrii_44844

    Andrii_44844 Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Хмельницький
    Не можу Создати лот!!!
     
  2. Цікаві лоти

    1. Кашкет гімназиста часів РІ . Гудзики сучасні , кокарда теж копія, зроблена по отворам у кашкеті ві...
      12000 грн.
    2. Петличный знак РИА
      550 грн.
    3. На Немецкий пикель шлем
      1200 грн.
    4. по фото
      150 грн.
    5. Кокарда европейская летная шитая латунной ниткой вручную - канитель.Судя по короне 1 мировая.Перегля...
      200 грн.
  3. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    317
    Лоти
      на продажу:
    54
      продані:
    849
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    kripers338 подобається це.
  4. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    225
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    367
    Повідомлення:
    13.779
    Пенсионер58 та Andrii_44844 подобається це.
  5. Хунд

    Хунд Gefreiter

    Повідомлення:
    102
    Адреса:
    Полтава
    Не можу створити лот.
    Заблокували. Побоявся закинути гроші незнайомій людині. Що робити?
     
  6. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    317
    Лоти
      на продажу:
    54
      продані:
    849
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    Чекати поки пройде час і штраф зніметься автоматично.
    А боятися оплачувати продавцю з великим рейтингом, то навіщо купувати взагалі?