Наган 5.6 мм

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Скаут888, 29 кві 2024.

  1. Скаут888

    Скаут888 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    292
    Адреса:
    Украина
    Наган 5.6мм сколько можно оценить гаджет?​
     

    Images:

    IMG_20240429_150341.jpg
    IMG_20240429_150304.jpg
    IMG_20240429_150256.jpg
    IMG_20240429_150300.jpg
    IMG_20240429_150200.jpg
    IMG_20240429_150239.jpg
    IMG_20240429_150534.jpg
    Останнє редагування: 29 кві 2024
    Obersturmbann, VitalicBondarchuk1974, Tartar та 9 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 6 шт.)
      Складські,не кастровані,все ок з ними,в рідному вороніні,номерні,стан склад,незначні сліди зберіганн...
      1000 грн.
    2. Штик складський, але затертий номер і на передостанньому фото видно слід корозії.
      600 грн.
    3. По фото
      450 грн.
    4. Штик ніж на Маузер К 98. Стан на фото. Точений. Номер 5122. Виробник 43 fng. Alexander Coppel GmbH (...
      1700 грн.
    5. Номер 1754. 42 рік. Антуражний штик у колекцію, на поличку, колаж. Стан та комплектація на фото. Нак...
      850 грн.
  3. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    51
      продані:
    990
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    И снова вопросы: это родной экземпляр модели А.А.Смирнского или банальная переделка макетного экземпляра ? Вы же, не первый день на форуме, чтобы ждать развернутого ответа, по таким фото.
     
    Otryta, VitalicBondarchuk1974, Tartar та 5 іншим подобається це.
  4. ak1993

    ak1993 Leutnant

    Повідомлення:
    1.062
    Адреса:
    Украина г.Херсон
    Мне видится переделка из родного калибра в 22 , предположу стартовать с 10000 а там сколько наберет
     
    Otryta, Tartar та Левий Алфеев подобається це.
  5. Д@цент

    Д@цент Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    75
    Повідомлення:
    321
    Адреса:
    СИЧЕСЛАВ
    Вроде бы и не говорится что Смирнского, а просто Наган 5,6.
    Оценил бы данный Наган в вилку цен всех ГРОМОВ от 17 до 30.
    ММГ оригинал с доками видел за 38 в продаже...
     
    Tartar, Штурм та никто не забыт подобається це.
  6. RUDOLF1932

    RUDOLF1932 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    71
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    153
    Повідомлення:
    218
    В барабані втулкі, цікаво подивитися на фото барабана, трубкі, і казьоніка. Якщо там все по феншую то 20+
     
    Tartar подобається це.
  7. Скаут888

    Скаут888 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    292
    Адреса:
    Украина
    Ствол с нарезами. Барабан со втулками год совпадает с оригиналом.
     
  8. Скаут888

    Скаут888 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    292
    Адреса:
    Украина
    На стволе резьба, под глушитель
     
  9. Сігізмунд 80

    Сігізмунд 80 Obergefreiter

    Повідомлення:
    56
    Адреса:
    Рівне
    Фото барабана будуть??
     
  10. Скаут888

    Скаут888 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    292
    Адреса:
    Украина
    Сегодня через 2 часа добавлю фото
     
    Сігізмунд 80 подобається це.
  11. Скаут888

    Скаут888 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    292
    Адреса:
    Украина
  12. litvin_64

    litvin_64 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    282
    Адреса:
    Полтава
    А на фото не видно ніякої різьби.
     
  13. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    :D:D:D
    Доброго !
    там колпачек накручивается для ( у Всех так) шоб резьба одежду не цепляла ..
    Старт с 500 думаю..