ВМ

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем VitalicBondarchuk1974, 28 кві 2024.

  1. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    Доброго!
    Видимо у всего есть своя судьба… не суждено згнить за 83г? Значит будет жить.
    Это предисловие :beer:
    Парни клеймо звезда- это Тула???
    И год шото не нашел…
    Было местами воронение, решил только коробку почистить и увлекся на неделю:D. В нутрь не лез!!!! Но впечатлен……
    Штык урезал, шоб не порезаться ;).
    Что по ней можно сказать? IMG_9185.jpeg IMG_9184.jpeg IMG_9186.jpeg IMG_9188.jpeg IMG_9187.jpeg
     

    Images:

    IMG_9190.jpeg
    VIKTOR 243, ТарасМ, Мансур Львович та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Продам ЗІП до НСВТ.Новий
      5000 грн.
    2. Новая Оригинальная
      250 грн.
    3. ММГ ПКТ 7,62. Макет реставрувався, була підварена кришка ствольноі коробки, підварена ствольна короб...
      30550 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Оригінальний дисковий/барабанний магазин зі стрічкою калібру 7.62х39 для ручного кулемета РПД-44
      1300 грн.
    5. СХП чехословацкого пистолета -пулемета СА - 24. ПП стоял на вооружении после 2 МВ до перевооружения...
      13000 грн.
  3. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.983
    Адреса:
    Київ, Україна
    А що треба сказать ?
    :rolleyes:
    Звичайна/рядовА вм-91/30 (можливо 1932 ?? року випуску)
    не бачу нічого такОго ....
    :)
     
    ТарасМ, viking38, Олег Грабовский та ще 1-му подобається це.
  4. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    Спасибо :beer:
    Я и не говорю шо она не обычная ;)
    Но, те шо видел номер в низу ствола набит был, здесь чисто. Иногда год на тыльниике рамы был, тут нет.
    С боку на патроннике только К в круге, такое на КМ 17г видел. А кто произвел ее не подскажите? Нужно же как то обозвать ее;).
     
  5. Yarik_jar

    Yarik_jar Moderator

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    69
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    121
    Повідомлення:
    2.770
    Адреса:
    LA
    Ну тула, вірно. А що таке тильник рами?
     
  6. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.983
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...хвіст рами...
    ?
     
  7. Yarik_jar

    Yarik_jar Moderator

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    69
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    121
    Повідомлення:
    2.770
    Адреса:
    LA
    Пінітно.

    Якість штампів середини 30х років взагалі бажає бути кращою. Думаю рік був там, де і повинен, але зійшов.

    IMG_5098.jpeg
     
    ТарасМ, viking38, Олег Грабовский та 3 іншим подобається це.