посоветуйте глушитель (пбс)на АКСу

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Мэверик, 15 кві 2024.

  1. Мэверик

    Мэверик Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    283
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    545
    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Украина, Слобода
    Прошу помочь советом.
    Нужен ПБС на "ксюху"
    С возможностью стрельбы очередями ( немного)
    Дорогой не потяну. а выкидывать деньги на дешевку не хочется
    Буду благодарен. если посоветуете где и какой купить:beer:
     
    Восход, Gaston, хэппи энд та 2 іншим подобається це.
    1. ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ДОЗВІЛЬНУ СИСТЕМУ!!!!!!! До вашої уваги ТОЗ -66 1971 року, без недоліків, в комплекті н...
      10000 грн.
    2. Продам під дозвіл рушницю SAFARI Т16, 12 кал. L=510 мм Куплено новим у червні 2017 р. Настріл – 89 ш...
      10000 грн.
    3. Продам рушницю МЦ 20-01 2006 року, в ідеальному стані, рушниця експортна, з сейфом. Встановлений вка...
      35000 грн.
    4. продам ИЖ-18ММ, кал. 12/76 Харківська область ,10000грн
      10000 грн.
    5. Опис: Продам гладкоствольний самозарядний карабін Сайга-12 у класичному компонуванні. Головна особли...
      20000 грн.
  2. rumun

    rumun Obergefreiter

    Повідомлення:
    79
    Візьміть наш Харківський стіл, хороші випробувані прибори
     
    Олег Грабовский подобається це.
  3. Serj_013

    Serj_013 Gefreiter

    Повідомлення:
    70
    Vinci Tactical, серія CQB-15 (якщо черг небагато) чи CQB-F (якщо часто чергами) і обговорити при замовленні кріплення на аксу.
     
    something та Мэверик подобається це.
  4. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Приветствую.
    Ищите ПБС-4 оригинальный,это в идеале,либо если это дорого,то "кулибинский" вариант,выполненный по газоразгруженной схеме.
    "Стил" крайне не советую.
    С уважением.
     
    kripers338, treal, pinair та 5 іншим подобається це.
  5. FrauFitzer

    FrauFitzer Obergefreiter

    Повідомлення:
    117
    Адреса:
    Україна
    А чому Стіл не рекомендуєте? Нещодавно дивився асортимент, там і газорозвантажені варіанти є, і qdc
     
    Олег Грабовский та Ipatiy подобається це.
  6. Мэверик

    Мэверик Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    283
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    545
    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Украина, Слобода
    пока купил газоразгруженный UARMI
    Впечатления двоякие. но это "ксюха".
    На АК должно быть лучше
     
  7. Шкоут

    Шкоут Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    242
    Адреса:
    Буджацький степ
    Центрація на колодці не точна, рекомендація доопрацювання напильником по місцю цікава, але лотерея ще та. Саме на Ксюхі в мене стоїть газорозвантажений Імортал Тактікал, це не рідний пламєгас, по вухах не так дає і навіть можна стріляти в взязці 510-й Холосан+ПВС-31, але за рахунок неможливості точно позиціювати вісі канала ствола і саундмодератора, вони роблять канал саундмодератора більшого діаметра, що знижує ефективність. Ну і газорозвантаженість під великим питанням, бо засирає внутрянку капітально. Единою безумовною перевагою є, що стає в Круківську довгу цівку, та й в принципі одиночними-двійками 8 магазинів за 25-30 хв бою, чи полігону витримує. Для порівняння з їх же продукцією мав короткий досвід з Гротом, їх фіксація за допомогою розпирання на рідному не зйомному пламєгасі працююча, сам саундмодератор теж свою роботу робить непогано. Хоча важкувата балда, особливо з гротівським далеким виносом і легким прикладом.

    На власному Флармі використовую Вінчі CQB-F з полумягасником, теж з нюансами, на кшталт форсу полумя і тенденції відкручування разом з пламєгасом, навіть після охолодження, не зважаючи на фіксатор різьби. Але в цілому задоволений.
     
  8. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Имел неудачный опыт,он не глушит вообще,обратите внимание на объём камеры.
     
    kripers338, treal, pinair та 5 іншим подобається це.
  9. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Если не секрет,за сколько взяли?
     
    kripers338, treal, pinair та 5 іншим подобається це.
  10. Мэверик

    Мэверик Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    283
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    545
    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Украина, Слобода
    1800 грн
     
  11. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Да,это действительно,бюджетно... Когда-то давно брал "Стрелу" за 2000 грн.,а ПБС-4 за 400 у.е.
     
    kripers338, treal, pinair та 5 іншим подобається це.
  12. Мэверик

    Мэверик Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    283
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    545
    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Украина, Слобода
    дело не в цене ( хотя и в ней тоже)
    Был кулибинский за 600 грн - гасил звук изумительно.
    Но там проблема с овергазом.
    uarmi маленький. легкий. Глушит не очень. но овергаза практически нет
    ПыСы;ПБС сейчас по нормальной цене не купить
     
  13. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.910
    Адреса:
    Украина
    Вітаю усіх! За два роки нічого кращого на аксу 74 не зьявилося ?
     
  14. Instructor - Sun

    Instructor - Sun Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    181
    Адреса:
    Вільна та Непокірна
    Приветствую,есть ли у кого то опыт эксплуатации саунд модератора БМ 10 торговой марки Броня Миколайова?
     
  15. Cacker

    Cacker Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    153
    Адреса:
    Сіверщина
    На АКС-74У треба дуже обережно обирати дульний пристрій. Наприклад, я бачив, як на автоматі зі звичайним (не розвантаженим) глушником після 1 магазину чергою дерев'яна цівка буквально спалахнула! Якщо вам потрібна коротка та розворотиста зброя, то краще використовувати не глушник (котрий в умовах сучасного бою, якщо у вас не дозвуковий патрон немає ніякого сенсу), а хороший полум'ягасник. Я використовував МЕ калібру 7,62 і різьбою 24х1,5. На відміну від рідного, він має достатній об'єм і повністю прибирає спалах, має малу вагу, збільшує розмір зброї десь на сантиметр чи біля того. Через об'єм і достатній діаметр вихідного отвору в нього відсутній овергаз, ви не отримуєте хмару диму навколо і струмень порохових газів в око через отвір фіксатора кришки.
     
    akms1974 подобається це.