Трійник

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем ТарасМ, 31 бер 2024.

Статус теми:
Закрита.
  1. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1368
    Лоти
      на продажу:
    86
      продані:
    2.577
    Повідомлення:
    3.306
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Вітання.
    Від якої моделі ствол?
    Чи реально знайти колодку?
    Куля 7,62 пролітає в нарізних стволах.
    Дякую.
     

    Images:

    IMG_0495.JPG
    IMG_0496.JPG
    IMG_0497.JPG
    IMG_0498.JPG
    IMG_0499.JPG
    IMG_0500.JPG
    IMG_0501.JPG
    IMG_0502.JPG
    IMG_0503.JPG
    IMG_0504.JPG
    IMG_0505.JPG
    IMG_0506.JPG
    IMG_0507.JPG
    IMG_0509.JPG
    IMG_0510.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Предложу мелочи к затвору пулемета ZB-30. Оригинал, состояние складское. В состав лота входят: - уда...
      550 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Новый; обсуждался тут: https://reibert.info/threads/pricil-dshk-aviacijnij.1429322/
      2000 грн.
    3. Муфта копана. Я не чистив. Різьба в нормі.
      350 грн.
    4. Антабка плечевого ремня MG-34 / 42. Устанавливается на рукоятке управления огнём. Оригинал. Присутст...
      1500 грн.
    5. Металл крепкий.Нужно разработать.
      400 грн.
  3. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.752
    Адреса:
    Запорожье
    Дивно. І чого це вона пролітає в стволах калібра 8,8 мм.:D
    Були калібри, які відійшли в історію, робились одиниці зброї, які не "прижилися". Не знаходжу в каталогах патрони 8,8х72. Є калібр 9,3х 72, але він точно не влізе. Гугл видає пару трійників 8,8х72 випуску 1890-1900 р.р.
    Ні.
     
    Останнє редагування: 31 бер 2024
    VitalicBondarchuk1974, A10A, иван777444333 та 2 іншим подобається це.
Статус теми:
Закрита.