Допоможіть визначити балістичний коефіцієнт.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем К.И.Р.Г.И.З., 27 бер 2024.

  1. К.И.Р.Г.И.З.

    К.И.Р.Г.И.З. Schütze

    Повідомлення:
    21
    Бажаю здоров'я.

    Шановна громада, допоможіть визначити характеристики патрону.

    В основному цікавить балістичний коефіцієнт G7 17115447557304639049573851151083.jpg
     
    akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Дозатор б/в. Особисто я не користувався.
      800 грн.
    2. (в наявності 36 шт.)
      У лоті 10 гільз. Прибране піддуття нижньої частини гільзи після п/автомата. Капсюльована. Мита у рот...
      100 грн.
    3. Пули 7,62 ТТ, ППШ… 100 шт
      1550 грн.
    4. Гільзи одностріл. В лоті 140 гільз та 2 пачки. Не миті, не обжаті, не декапсульовані
      210 грн.
    5. Депулер RCBS з чотирма коллетами. 6мм, .30cal, .270cal, .45cal. В гарному стані.
      4000 грн.
  3. X55

    X55 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    88
    Лоти
      на продажу:
    28
      продані:
    284
    Повідомлення:
    1.149
    Адреса:
    Ukraine
    Вітаю!
    Тринадцять цифр у нижньому ряду-це номер контракту.
    Може у ньому буде зазначен виробник кулі.
    Після чого на сайті виробника знайдете G7.
     
    Otryta та akms1974 подобається це.
  4. sergey_mp

    sergey_mp Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    981
    Адреса:
    Украина
    Петр Сидоров, Yuber, akms1974 та ще 1-му подобається це.
  5. К.И.Р.Г.И.З.

    К.И.Р.Г.И.З. Schütze

    Повідомлення:
    21
    Дякую.
     
    akms1974 подобається це.