Шо-то редкое?

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Vesel'chak, 21 бер 2024.

  1. Vesel'chak

    Vesel'chak Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    871
    Адреса:
    Мена
    Доброго времени суток, камрады... Если коротко - есть 2 фото. Я, немножко понимая, думаю, это шото редкое. Человек уехал из Беларуси и копает в восточной Польше. IMG_20240321_202333_094.jpg IMG_20240321_202333_695.jpg
     
    Montigomo, plotnik, Криос та 5 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 64 шт.)
      Магазини 5,45*39 на 30 патронів Підходять до АК-74, АКС, АКСУ і також до РПК 5,45 Оригінальні штатні...
      600 грн.
    2. Новые две оси УсМ ,из зипа. (вишнёвого цвета)
      580 грн.
    3. (в наявності шт.)
      Все нове, оригінальне.
      525 грн.
    4. (в наявності 18 шт.)
      В наявності самі рукоятки, леза відрізані по утилізації ще в радянські часи.
      160 грн.
    5. (в наявності 5 шт.)
      Новий, оригінальний
      650 грн.
  3. Barankin

    Barankin Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    2.626
    Адреса:
    Україна, Київ
    Останнє редагування: 22 бер 2024
    Montigomo, 50_Reichsmark, WERWOLFE та 13 іншим подобається це.
  4. Barankin

    Barankin Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    2.626
    Адреса:
    Україна, Київ
    Добавлю - это, скорее всего, не шведская, а немецкая версия этого пулемёта,
    Knorr Bremse MG 35/36




    Если таки он, то вещь и правда крайне нечастая. Но, как вы понимаете, запчасти на макет найти невозможно. Поэтому пусть ваш друг прочёсывает всё в радиусе ста метров, выбивая все сигналы.
     
    Montigomo, 50_Reichsmark, WERWOLFE та 10 іншим подобається це.