Ретро мотик

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем shoomaher609, 6 бер 2024.

  1. shoomaher609

    shoomaher609 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    87
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    191
    Повідомлення:
    612
    Адреса:
    Між заходом і центром
    Вітаю товариство, підкажіть по бардачках на мото, це оригінал чи рукоблуд, не вдається знайти подібних
    Завчасно дякую.
     

    Images:

    Screenshot_2024-03-06-17-01-47-050_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-03-06-17-02-17-273_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-03-06-17-02-34-465_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-03-06-17-03-02-105_com.miui.gallery.jpg
    Bakay, olxa78, 240оsb та 5 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Семейное фото
      100 грн.
    2. Открытка подписная немецкие солдаты
      200 грн.
    3. 200 грн.
    4. Фото. Німецькі військові. ПСВ.
      100 грн.
    5. Фото ПМВ - пулемётный расчёт Германия 1925 год.. ОРИГИНАЛ. размер 11.5 х 16.5 см
      600 грн.
  3. dominator343

    dominator343 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.230
    Адреса:
    Украина, Бровари
    На іж 49 таких не було. Хтось приліпив якесь диво.

    Там і глушники не рідні. Власник був кастомайзером.
     
    Останнє редагування модератором: 10 бер 2024
    shoomaher609 та Sanya-gensek подобається це.
  4. shoomaher609

    shoomaher609 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    87
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    191
    Повідомлення:
    612
    Адреса:
    Між заходом і центром
    Лівий схожий на якийсь бачок який дорукоблудили, а правий рідний
     

    Images:

    IMG_20240307_114928.jpg
    IMG_20240307_114933.jpg
    IMG_20240307_114940.jpg
    IMG_20240307_114946.jpg
    IMG_20240307_115009.jpg
    IMG_20240307_115017.jpg
  5. dominator343

    dominator343 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.230
    Адреса:
    Украина, Бровари
    В моєму житті було два таких, яки я свого часу реставрував до ідеалу - такого бардачка не було, тільки в бензобаку. Такі, якщо не помиляюсь, були або на іж 350, або на ще якихось старих малокубатурних мотоциклах типу Москва М 1А, Киевлянин і тому подібне.
     
    Bakay, Bangalor, ded72 та 2 іншим подобається це.
  6. monah dobra

    monah dobra Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    81
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    149
    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    обл.
    Бардачок від мотоцикла к55 або к58
     
    shoomaher609 та Bakay подобається це.