Тепловізор НТІ-С8

Тема у розділі 'Коліматорні, нічні та лазерні приціли', створена користувачем FASHIST_87, 1 бер 2024.

  1. Продавец FASHIST_87

    FASHIST_87 Gefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    193
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    341
    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Galicia
    Вітаю! Хотівби запитати знаючих людей Тепловізор НТІ-С8 коли вмикається,чути клацаня,цок-цок схоже на фокосування обєктива,5-6 разів за хвилину,з часом все рідше та рідше.Що це таке,так повино бути,чи можна відключити.Можливо вкогось є подібна модель,для порівніяня.Буду вдячний.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Наочник на приціл універсальний ( 32мм посадка, 40 зовнішній ).
      250 грн.
    2. Каліматор Зігзауер виробництво Китай
      3000 грн.
    3. Тип пристрою — багатофункціональний лазерний модуль (Dual Beam Aiming Laser); Видимий лазер — червон...
      42000 грн.
    4. Приціл Trijicon ACOG 3.5x35 ACOG, Купувався в Ібісі за 85500грн(90000грн -5%) , оригінал. Стояв на а...
      40000 грн.
    5. Цифровий приціл день/ніч Megaorei все на тфото
      4500 грн.
  3. Дмитрий V.

    Дмитрий V. Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    95
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    266
    Повідомлення:
    2.804
    Адреса:
    Україна
    Можливо це таким чином проходе калібровка шторкою
     
    SHEVA1967 подобається це.
  4. Продавец FASHIST_87

    FASHIST_87 Gefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    193
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    341
    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Galicia
    Друже вдячний за увагу до теми.Підкажи чому калібровка відбувається постійно доки увімкнутий прилад,хоть нетак часто як на початок увімкненя.Можливо томущо прилад постійно вруках?
     
  5. Дмитрий V.

    Дмитрий V. Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    95
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    266
    Повідомлення:
    2.804
    Адреса:
    Україна
    Це принцип роботи тепловізорів для прибирання "накладання зображення шарами". Є тепловізори з безшторковою калібровкою, ті не клацають. На деяких моделях можна вимикати автоматичну каліброку та проводити її самостійно. Без калібровки зображення буде псуватися.
     
    SHEVA1967 подобається це.
  6. Продавец FASHIST_87

    FASHIST_87 Gefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    193
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    341
    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Galicia
    Дякую за пояснення.