Тепловізор НТІ-С8

Тема у розділі 'Коліматорні, нічні та лазерні приціли', створена користувачем FASHIST_87, 1 бер 2024.

  1. Продавец FASHIST_87

    FASHIST_87 Gefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    193
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    341
    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Galicia
    Вітаю! Хотівби запитати знаючих людей Тепловізор НТІ-С8 коли вмикається,чути клацаня,цок-цок схоже на фокосування обєктива,5-6 разів за хвилину,з часом все рідше та рідше.Що це таке,так повино бути,чи можна відключити.Можливо вкогось є подібна модель,для порівніяня.Буду вдячний.
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 1 шт.)
      Новий закритий коліматор Trijicon ACOG 1x32 Green Single Dot. (Репліка) Особливість прицілу це встро...
      2900 грн.
    2. Моноблок можна придбати натиснувши на кнопку, не траба чекати кінця аукціону. Моноблок низький н...
      330 грн.
    3. крепление для прицела все на фото
      2300 грн.
    4. Приціл ПОСП 6 х42В все на фото
      13000 грн.
    5. Тепловізор AGM Rattler TS19-256 в робочому стані . Використовувався декілька разів як гляделка.
      28000 грн.
  3. Дмитрий V.

    Дмитрий V. Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    95
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    266
    Повідомлення:
    2.804
    Адреса:
    Україна
    Можливо це таким чином проходе калібровка шторкою
     
    SHEVA1967 подобається це.
  4. Продавец FASHIST_87

    FASHIST_87 Gefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    193
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    341
    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Galicia
    Друже вдячний за увагу до теми.Підкажи чому калібровка відбувається постійно доки увімкнутий прилад,хоть нетак часто як на початок увімкненя.Можливо томущо прилад постійно вруках?
     
  5. Дмитрий V.

    Дмитрий V. Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    95
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    266
    Повідомлення:
    2.804
    Адреса:
    Україна
    Це принцип роботи тепловізорів для прибирання "накладання зображення шарами". Є тепловізори з безшторковою калібровкою, ті не клацають. На деяких моделях можна вимикати автоматичну каліброку та проводити її самостійно. Без калібровки зображення буде псуватися.
     
    SHEVA1967 подобається це.
  6. Продавец FASHIST_87

    FASHIST_87 Gefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    193
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    341
    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Galicia
    Дякую за пояснення.