Питання по мосі.

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем saur, 26 лют 2024.

  1. saur

    saur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    175
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    313
    Повідомлення:
    1.802
    Адреса:
    Украина
    Доброго вечора. Виставив на аукціон копану моську без деактива. Такі раніше продавав без питань. зараз щось змінилось? Ось мій лот Мосінка коп. | REIBERT.info
     

    Images:

    IMG_20240224_141324.jpg
    IMG_20240224_141329.jpg
    IMG_20240224_141351.jpg
    IMG_20240224_141404.jpg
    IMG_20240224_141408.jpg
    Олег Грабовский подобається це.
    1. Ящик МГ під реставрацію
      250 грн.
    2. Копано в болоті.
      125 грн.
    3. (в наявності 12 шт.)
      Оригинал, новые; клейма разные
      350 грн.
    4. 1200 грн.
    5. Стрічка на Максім стан по фото
      5600 грн.
  2. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    Доброго!
    Затвор туда не вставить ( без чистки)
    Гильзу еще нужно вынуть….
    Да и грязная очень….
    Это так называемый Сброс после военный. Сняли все что можно и выбросили …

    Почистили бы… ушла бы дороже ;)