Выбор "эталонного" боеприпаса 7,62x39

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем stormpunk, 31 гру 2021.

  1. Yuriy Grigorev

    Yuriy Grigorev Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    766
    Відкритий затвор ,коли ця зброя на бойовому взводі - таке формування вірне?
     
    akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Проставка пружини для CMMG AR15.22LR (v-2). Це проставка для комплектів CMMG.22LR. Вона встановлюєть...
      210 грн.
    2. Магазини металічні 5,56 3 штуки ціна за два стан 9 з 10 на бойових не були зберігались у підсумках б...
      1400 грн.
    3. (в наявності 97 шт.)
      Є в наявності 40 шт. Нові магазини 5.56 CZ на 30 патронів з віконцем Виробник: Чехія Підходять до ви...
      900 грн.
    4. Нова, оптоволоконна мушка (яскраво-червоно-рожеве світло) діаметр різьби : 2.6 мм Підходить для біл...
      120 грн.
    5. Коробка ММГ ТТ УкрПошта
      100 грн.
  3. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.567
    Адреса:
    Україна
    в кулеметів, в максимальній більшості, на бойовому взводі затвор стоїть на задньому шепталі. М2 тут є виключенням, рпк - це калаш поліпшений, тобто таким мав бути автомат нормальної людини.
     
    berger2000 та akms1974 подобається це.
  4. Yuriy Grigorev

    Yuriy Grigorev Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    766
    Судя по всему ,Вы говорите о рп-46(дпм с ленточным питанием),который так и остался на обочине. Ответ на этот вопрос очевиден,если имели дело с родными магазинами на ДП.
    Если Вам не трудно,обозначьте преимущества РПД перед РПК без отсылок к ПКМ
     
    akms1974 подобається це.
  5. Yuriy Grigorev

    Yuriy Grigorev Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    766
    Яке це має відношення до рпд,який має бути ліпшим за рпк?
     
    akms1974 подобається це.
  6. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.567
    Адреса:
    Україна
    РПД - це лайно, яке вклинює після 3ї стрічки швидким темпом.
    Пройдено ще в 16-17 роках, коли їх почали нацикам видавати. Спостерігав як їх на колишній ремзавод привозили
     
    Yuriy Grigorev та berger2000 подобається це.
  7. Yuriy Grigorev

    Yuriy Grigorev Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    766
    Саме перевагу рпк над рпд я і намагався довести та спробував структуровано аргументувати свою думку і мені дійсно цікаво на чому грунтується протилежна думка. Замість відповіді, камрад порадив не розповідати йому про кулемети ,бо він з ними взагалі на «ти»,а Ви причепилися до формулювання і відправили вчити мат.частину. От таке вийшло конструктивне обговорення переваг одного зразка над іншим o_O
     
  8. berger2000

    berger2000 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.982
    Адреса:
    Украина
    Для комрада если нет ленточного питания - значит это не пулемет. тут все понятно и спорить нет смысла
     
  9. Yuriy Grigorev

    Yuriy Grigorev Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    766
    Ну,так не бывает,если у него будет желание - поделится своим опытом и видением. я за конструктив :beer:
     
  10. Miha-Mir

    Miha-Mir Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    15
    Повідомлення:
    167
    Взвесил 10патронов БПЗ и S&B,у первых разница в весе до 0.4грамма,у второрых максимальная разница 0.04грамма,с такой разницей в весе я думаю о стабильности и хорошей куче первых нечего говорить...геометрию и размер не измерял,нет точного инструмента, человек новый в этих делах,познаю тонкости)
     
    Hamer2109, capt.A.Smollet, nyky5 та 3 іншим подобається це.