Цікавить детальніша інформація . Мимо того , що це трійник , два по 16к , система відпирання стволів Дау...
Що Ви хочете знати? Виробника, судячи з Вашої аватарки, Ви вже прочитали по клеймам, прізвище майстра - на прицільній планці, калібр знаєте....
Вірно Ви помітили , але ця одиниця не може бути в одному екземплярі і настільки рідкісна , шо про неї немає ніякої інформації .Відомі лише технічні характеристики , і то не всі .А от рік виготовлення , хоч ( + - ) і решта ...
а який був калібр нарізного ствола ? Про рік виготовлення - думаєцця, що тАк : "2.07" - лютий 1907 року
Доброго! А дайте фото торца ствола ( где патронники) и размер нижнего нарезного? Вроди разсверливади их при совке.
Їх було багато. Різні майстри брали одну і ту саме заготовку колодки і робили свої рушниці. Ваш трійник ще в досить простому не дорогому виконанні. От такий в мене колись був. Модель в дозволі просто була записана по прізвищу майстра.
Нажаль фото зараз не можу надати , я у від'їзді . Та від нарізного ствола , там лишився сам контур , його перерізали під 410 , зробили гладкий . Як що не помиляюся , то був 9.3/57.
Ну тут зразу видно , оздоблення інше і виконання.Мене здивувала одна річ , я просто такого не бачив .Коли відвести в ліво , так званий ключ відкривання стволів , то тут в нього інша функція .Він підіймає прицільну планку і блокує правий зовнішній курок , щоб не було дуплету , і гладким і нарізним в одночас .
І я так розумію , клейма під нітро порох немає , значить як що і зробити прощальний салют , то тільки димарем ?Перед тим , як буде проведено деактив , і займе вона своє місце на стіні з іншими .
Клейма погано видно. Вы покажіть фото стволів з боку патронників, і без клейм можно визначити , чи під димар, чи під нітро. Якщо Ви правильно написали калібр нарізного 9.3х57, то він під нітро, але тоді з роками не співпадає, його випускали після 1910р. А нафіга псувати гладкоствол?
Я в конце 80х стрелял с 12к скоба запирания была с низу ,- стволы Дамаск ( те шо проволокой кручены) не сверловка. Тонкие были, шо бумажные… стандартно Соколом. Правда всегда страшно было! Хозяин его на браконьерку тягал регулярно. Шо интересно..- приклад тонюсенький, а трещин не было! Хотя на колодке разгар от капсулей был такой, шо капс на гильзе выдувало на треть после выстрела….
В цій системі, важіль відкривання стволів знаходиться під спусковою скобою. А перемикач, який там, де в більшості переломок знаходиться ричаг відкривання, виконує функцію перемикання між бойками з гладкого на нарізний і навпаки. При вмиканні нарізного ствола, піднімається цілик.