Розшифровка цікавих Клейм на Німецькій Офіцерській Планшетці

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Daniel_Trathirovich, 16 янв 2024.

  1. Daniel_Trathirovich

    Daniel_Trathirovich Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    116
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    232
    Сообщения:
    359
    Адрес:
    УКРАЇНА
    Доброго дня, прошу підказати по клеймах на Офіцерській планшетці, бо їх тут досить багато.
    Предмет був куплений мною у людині якій його привезли ще 15 років тому з Бреста.
    Судячи по тому що я зміг розшифрувати та зрозуміти, на предметі набиті не тільки клейма виробника, а й приналежність офіцера який її носив, до конкретного підрозділу та роду військ, який схоже по закресленій частині мінявся. Але з того що я зрозумів то це був Люфт, п от який саме це вже питання.
    Буду вдячний за допомогу та конструктивну дискусію) усім завчасно дякую та якщо щось потрібно, фото чи розписати написи то пишіть, зробимо))
     

    Изображения:

    IMG_1582.jpeg
    IMG_1595.jpeg
    IMG_1604.jpeg
    IMG_1612.jpeg
    IMG_1678.jpeg
    IMG_1681.jpeg
    IMG_1682.jpeg
    IMG_1710.jpeg
    IMG_2023.jpeg
    IMG_2027.jpeg
    IMG_2030.jpeg
    IMG_2029.jpeg
    IMG_2028.jpeg
    IMG_2024.jpeg
    IMG_2039.jpeg
    IMG_2041.jpeg
    IMG_2042.jpeg
    IMG_2047.jpeg
    IMG_2056.jpeg
    IMG_2051.jpeg
    IMG_2052.jpeg
    IMG_2055.jpeg
    IMG_2059.jpeg
    IMG_2057.jpeg
    IMG_2064.jpeg
    IMG_2058.jpeg
    IMG_2073.jpeg
    IMG_2084.jpeg
    IMG_2088.jpeg
    IMG_2083.jpeg
    TarASha, Krot 88, Bangalor и 5 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Окопный нож, пмв, не копанный, боевняк чердачник, отличное состояние, все клейма и штампы, б...
      2150 грн.
    2. Продам оригінальний німецький штик S98/05 n.A. mit Sägerücken (бучер) часів Першої світової війни. •...
      9500 грн.
    3. Штик-ніж зразка 1896 до гвинтівки системи Маузера. Крім гвинтівки системи Маузера зразка 1896, штик...
      2017 грн.
    4. Стан та комплектація на фото. Припущу, що це чехословацький Vz23, зразка 1923 року. Якщо помиляюсь,...
      1350 грн.
    5. Міцні, не сипляться,стан на фото. Багнет входить.
      350 грн.
  3. 646dg

    646dg General-major

    Сообщения:
    8.085
    Адрес:
    Нью Йорк,Одесса
    День добрый.

    Предположу,что все полковые клейма имеют отношение к подразделениям связи Люфтваффе.
     
    Последнее редактирование: 16 янв 2024
    TarASha, Вiтушка, SergZSK и 3 другим нравится это.
  4. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    57
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    103
    Сообщения:
    5.431
    Адрес:
    Україна
    Доброго!
    Інвентарне майно (штамп FL. Schl - Flieger Schule школа пілотів), при цьому ймовірно передавалася з одного підрозділу школи до іншого. Виробник схоже Hochburg , Dresden, 1937 рік. LBA (S) - клеймо прийомки Люфтваффе. По школі, можливо, як варіант, Luftkriegsschule Klotzsche /Luftkriegsschule Dresden, але це не точно:).
    З повагою,
     
    ivanov1, TarASha, Daniel_Trathirovich и 5 другим нравится это.
  5. Daniel_Trathirovich

    Daniel_Trathirovich Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    116
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    232
    Сообщения:
    359
    Адрес:
    УКРАЇНА
    Доброго ранку, дякую велике, ви роздивилися що за напис чорнилами, бо я поки не зміг повністю прочитати ? З пов

    Доброго ранку, величезне дякую за повну та розлогу відповідь, я також коли розшифровував то дійшов до школи пілотів))
    Що може означати чорнильне клеймо та чи побачили ви, що саме там написано ? З пов
     
    Последнее редактирование модератором: 17 янв 2024
    Bangalor нравится это.
  6. Вiтушка

    Вiтушка Moderator

    Зрение уже не то.( Возможно ошибаюсь , но мне видится
    7 Luftnachrichten-Regiment 3 , 7 рота это 7. (Telegrafen-Bau-) Kompanie
    https://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/LuftnachrichtenRgt/Luftnachrichten-Regiment3.htm
     
    SergZSK, 646dg, TarASha и 3 другим нравится это.
  7. Daniel_Trathirovich

    Daniel_Trathirovich Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    116
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    232
    Сообщения:
    359
    Адрес:
    УКРАЇНА
    Bangalor нравится это.
  8. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    57
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    103
    Сообщения:
    5.431
    Адрес:
    Україна
    Формально ні, тому що частина була сформована у 1938 у Мюнхені і безпосередньо в Іспанії не була. Але багато особового складу полку приймали участь у тій війні, тому на честь них 3-му полку (Luftnachrichten Regiment 3, у радянській військовій термінології - полк ВНОС), разом із Kampfgeschwader 53 та Flak Regiment 9 12 червня 1939 року за поданням Геринга були присвоєні відповідні пам'ятні нарукавні стрічки і почесні назви "Легіон Кондор" (наказ № 569, Luftwaffen-Verordnungsbtatt №29C).
    tg1055-0.jpeg LegionCondor-3.png
     
    Последнее редактирование: 17 янв 2024
  9. Daniel_Trathirovich

    Daniel_Trathirovich Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    116
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    232
    Сообщения:
    359
    Адрес:
    УКРАЇНА
    Велике дякую, це дуже цікаво, насправді! Бо виходить планшета мала цікаву історію)
     
    Bangalor нравится это.
  10. Daniel_Trathirovich

    Daniel_Trathirovich Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    116
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    232
    Сообщения:
    359
    Адрес:
    УКРАЇНА
    Доброго дня усім ще раз, можливо хтось роздивився що написано чорнилом під основним чорнильним написом, мені здалося що щось схоже на 1939 ?
     

    Изображения:

    IMG_2035.jpeg
    IMG_2027.jpeg
  11. SergZSK

    SergZSK Oberleutnant

    Сообщения:
    1.657
    Адрес:
    Харків
    Вітаю!
    На жаль, це все що вдалося "витягнути" після "ігор з кольорами": 1111.jpeg
     
  12. Daniel_Trathirovich

    Daniel_Trathirovich Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    116
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    232
    Сообщения:
    359
    Адрес:
    УКРАЇНА
    Зараз кину свій варіант, але я бачу 1939
     

    Изображения:

    IMG_1865.jpeg
    A10A и Bangalor нравится это.
  13. Daniel_Trathirovich

    Daniel_Trathirovich Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    116
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    232
    Сообщения:
    359
    Адрес:
    УКРАЇНА
    Bangalor нравится это.
  14. W. Zeiss

    W. Zeiss Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    166
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    337
    Сообщения:
    2.243
    Адрес:
    Ukraine
    Для повного опису ще треба додати що його можна хіба що у руках носити. Бо ремінці на яких він має висіти на поясі зрізані.
     
    sergeyk2 нравится это.
  15. Daniel_Trathirovich

    Daniel_Trathirovich Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    116
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    232
    Сообщения:
    359
    Адрес:
    УКРАЇНА
    Доброго вечора, це так, проте думаю це видно з фото. Я тільки розбираюся у темі, тому деякі речі можу не нарошно не написати ) з пов
     
  16. Daniel_Trathirovich

    Daniel_Trathirovich Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    116
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    232
    Сообщения:
    359
    Адрес:
    УКРАЇНА