Каністра СС

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем DarkSide18, 2 січ 2024.

  1. DarkSide18

    DarkSide18 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    74
    Повідомлення:
    1.555
    Адреса:
    Житель планеты Земля
    Доброго дня. Маю на продаж таку каністру, жаль не ціла. Яка ціна ?
     

    Images:

    IMG_20240102_171907.jpg
    IMG_20240102_171912.jpg
    IMG_20240102_171918.jpg
    IMG_20240102_171929.jpg
    IMG_20240102_171939.jpg
    IMG_20240102_171948.jpg
    IMG_20240102_172007.jpg
    IMG_20240102_172019.jpg
    IMG_20240102_172022.jpg
    IMG_20240102_172036.jpg
    Mihalich1979, Roma_1985, Otryta та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. ММГ 57мм.ЗІС 2 Клейма,На дульці гільзи є тріщини Стан на фото.
      4200 грн.
    2. Лоток РККА с 50 мм минами (ммг)
      7500 грн.
    3. Макет снаряда 8,8 см ( Тигр)
      1000 грн.
    4. Ровна,без тріщин,вмятин
      250 грн.
    5. Футляр від допників до німецького міномета Grw.34 81,4мм Напис на кришці; “Zusatzldg.s.Grw.34” і ниж...
      70 грн.
  3. arbuzz

    arbuzz Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.610
    Адреса:
    Киев Украина
    Приветствую.
    В таком состоянии до 100 уе.
    С уважением, Илья
     
  4. vulcan888

    vulcan888 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    171
    Повідомлення:
    1.016
    Адреса:
    Україна
    Вітаю, гарні клейма та верхня частина ,на мою думку,здатні претендувати на 2000 грн. з плюсом,при наявності бажаючих на аукціоні. З повагою.
     
  5. DarkSide18

    DarkSide18 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    74
    Повідомлення:
    1.555
    Адреса:
    Житель планеты Земля