Куплю кожух ствола Mossberg 500/590

Тема у розділі 'Куплю зброю та запчастини до неї', створена користувачем OSTEON, 31 гру 2023.

  1. Продавец OSTEON

    OSTEON Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.655
    Адреса:
    Вниз по течіїї Борисфена
    Як то кажуть, вся інфа в заголовку теми.
    Розгляну ваші варіанти і пропозиції.
    Можна новий кожух, можна бувший у використанні, можна фарбований.
    Дякую за увагу і ваші прлпозиції
     

    Images:

    MToo5eeXzikBR3MvTvwKLb9NE9Rwocj3lBmd9wHG.jpeg
    s-l1600-39__39565.1650517289.1280.1280__94062.jpg
    IMG_4057__50156.1651638325.1280.1280__67464.jpg
    images (4).jpeg
    images (3).jpeg
  2. Цікаві лоти

    1. В соответствии с законом продам Карабин Roessler Titan 6, с двумя стволами калибром 30-06 и калибром...
      250000 грн.
    2. Книга.Повесть о настоящем человеке. Б.Н.Полевой.1985год.Новая
      60 грн.
    3. (в наявності 5 шт.)
      Реплика упаковки для печки Эсбит,для солдат Третьего Рейха.В продаже упаковка и вкладыш.
      300 грн.
    4. Портретная фотография времен Второй мировой войны в формате открытки Третий Рейх. ОРИГИНАЛ. Размер о...
      400 грн.
    5. Шеврон на липучке ширина-64 мм высота-92 мм
      180 грн.
    6. Патрон часів першої світової війни. Викопаний власноручно
      5 грн.
  3. Diter Weber

    Diter Weber Gefreiter

    Повідомлення:
    134
    В мене є від Таурас ST-12, це копія мосберга, можу продати.
     
    OSTEON подобається це.
  4. Продавец OSTEON

    OSTEON Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.655
    Адреса:
    Вниз по течіїї Борисфена
    Можна фото і ціну.
    Дякую
     
  5. Diter Weber

    Diter Weber Gefreiter

    Повідомлення:
    134
    Цену предлагайте, у Таураса разорвало ресивер, аппарат был отличный но вот... Дайте емейл вышлю файлы.