Фляга німці

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем verhne, 25 гру 2023.

  1. verhne

    verhne Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    313
    Повідомлення:
    697
    Адреса:
    Украина
    Що за звір? Скільки коштує? Це кітайска? Підкажіть хто шарить. КЛЕЙ НЕМА
     

    Images:

    20231225_183543.jpg
    20231225_183548.jpg
    20231225_183433.jpg
    20231225_183427.jpg
    20231225_183420.jpg
    20231225_183416.jpg
    20231225_183401.jpg
    20231225_183406.jpg
    20231225_183358.jpg
    20231225_183539.jpg
    20231225_183555.jpg
    dad та WOLF.KARTVELI подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. На фото. С болота, будет хорош! Просто помыт. https://reibert.info/lots/zazhim-dlja-natjaguvannja-dr...
      445 грн.
    2. Все на фото,работоспособность не проверялась
      600 грн.
    3. 500 грн.
    4. Находки в основном с лагеря НКВД им . Якира с под гор. Святогорска ! Все помыто - почищено ! Мн...
      400 грн.
    5. 250 грн.
  3. dad

    dad Leutnant

    Повідомлення:
    3.539
    Адреса:
    Одесса, Украина
    Фляга без клейм - турист, стакан без клейм - копия. Чехол по материаллу видится поздний на войну. Подвес тоже может быть поздний без клейм на крышке и карабине.
    Трудно оценивать сборняки, да ещё не стандартные. Думаю 800-1000 грн.
     
    Мансур Львович, HellHound, minitarn3838 та ще 1-му подобається це.
  4. verhne

    verhne Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    313
    Повідомлення:
    697
    Адреса:
    Украина
    Спасибо,
     
    minitarn3838 подобається це.
  5. ЧУЖОЙ

    ЧУЖОЙ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    195
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    410
    Повідомлення:
    19.275
    Адреса:
    Киев
    Приветствую.
    Помоему оригинальная от армейской фляги только крышка, и то ее не видно.
    Остальное реплика.
    Думаю 650грн красная цена в базарный день
     
    Kox 263-1, Myslyvec, W. Zeiss та ще 1-му подобається це.