По аукціону

Тема у розділі 'Питання по роботі аукціону REIBERT', створена користувачем никто не забыт, 16 гру 2023.

  1. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня, підкажіть будь ласка як подивитись лоти, які в статусі очікування оплати, продались два лоти, уже днів три ніякої звістки, чи будуть їх оплачувати чи ні, так би уже виставив повторно. Не знаю як переможців подивитись хоч написать їм поцікавиться по ситуації, дякую.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Обсуждение https://reibert.info/threads/dve-modeli-karbolitovyx-samoljotov-rkka.1525424/
      1000 грн.
    2. 150 грн.
    3. Барометр старовинний вінтажний виробництва Франціі
      1200 грн.
    4. Лампа "абажур в бункер" клеймо компании Siemens на 1936 год. Функциональна. Фарфор, стекло...
      950 грн.
    5. Коп . Есть надпись . На ручке крышки стоит клеймо - KCL . 1939 год . Лично сам хорошо упаковываю все...
      250 грн.
  3. borik

    borik Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1661
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    3.638
    Повідомлення:
    9.059
    Bakay та никто не забыт подобається це.
  4. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    93
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    163
    Повідомлення:
    2.200
    Адреса:
    Украина
    Дуже дякую за допомогу, з пов.
     
    borik подобається це.