Штуцер Bergara BA13 - ваші поради?

Тема в разделе "Вогнепальна зброя та боєприпаси", создана пользователем amitnik, 24 апр 2018.

  1. Юрій86

    Юрій86 Gefreiter

    Сообщения:
    35
    Адрес:
    Борислав
    Саме так! Дистанція 50м.
     
    Igor Tobilevych и Jurist нравится это.
    1. Новый, заводской удлинитель-насадка для гладкоствольного ружья АRmsan A612 в 12калибре, имеется Внут...
      2500 грн.
    2. Деталі б/в, ствольної коробки, моделі Іж-58. без дефектів. Продаж комплектом . Питання пишіть в пр...
      200 грн.
    3. Зовнішній чок XF мисливського напіавтомата Алтай 12к дульна насадка нова
      800 грн.
    4. Пружина бойова, знята з без куркової рушниці Німецького походження , фірми Зімсон . Повністю робочог...
      1500 грн.
    5. По фото
      250 грн.
  2. Юрій86

    Юрій86 Gefreiter

    Сообщения:
    35
    Адрес:
    Борислав
    Ось знайшов, ще старі фото. Тут тільки дошки і та ж бетонна стіна. Той самий дозвук STS SMK 175gr.
     

    Изображения:

    IMG_20220609_210721.jpg
    IMG_20220609_210928.jpg
    Последнее редактирование: 27 ноя 2023
    Jurist нравится это.
  3. asterlix

    asterlix Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    255
    Адрес:
    Україна
    Ви 175 сіерру запускали в дозвуці?
     
    Юрій86 нравится это.
  4. Юрій86

    Юрій86 Gefreiter

    Сообщения:
    35
    Адрес:
    Борислав
    Це заводський дозвук!
     
  5. asterlix

    asterlix Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    255
    Адрес:
    Україна
    SUB-X дуже гарно розкрилась. але якщо кучка 1,5 моа то ,думаю, доцільніше запускати свинець в полімері. розкриття супер і дешевше.
     
  6. asterlix

    asterlix Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    255
    Адрес:
    Україна
    ок,дивно..SMK 175?це вроді матчева кулька. теж нічого розкрилась і купка суперова.
     
    Юрій86 нравится это.
  7. Юрій86

    Юрій86 Gefreiter

    Сообщения:
    35
    Адрес:
    Борислав
    Припускаю, що такий результат міг бути моєю помилкою, але тим не менше для полювання вважаю це супер!
     
    asterlix нравится это.
  8. asterlix

    asterlix Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    255
    Адрес:
    Україна
    Для полювання , на 50 м, то і 3 моа буде ок)))). не випробовував SUB-X на бергарі. якось зберусь.
     
    Юрій86 нравится это.
  9. Юрій86

    Юрій86 Gefreiter

    Сообщения:
    35
    Адрес:
    Борислав
    Тільки майте на увазі, для 12-го твіста не рекомендують цей набій!!!
     
    asterlix нравится это.
  10. Jurist

    Jurist Stabsgefreiter

    Сообщения:
    323
    Адрес:
    Ичня
    в бергари 8 й твіст
     
    berger2000 нравится это.
  11. Юрій86

    Юрій86 Gefreiter

    Сообщения:
    35
    Адрес:
    Борислав
    8-й в короткої тої що 16", а в довгої тої, що 20" твіст 12-й
     
    M.Y. нравится это.
  12. Jurist

    Jurist Stabsgefreiter

    Сообщения:
    323
    Адрес:
    Ичня
    10 й у довгої
     
  13. Юрій86

    Юрій86 Gefreiter

    Сообщения:
    35
    Адрес:
    Борислав
    Якщо ми говоримо про бергари ба 13 в 308 то коротка 8-й, довага 12-й.
     
    NikHunter и M.Y. нравится это.
  14. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Сообщения:
    304
    Адрес:
    Житомир
    10тий твіст у B-14, a у BA-13 - 8мий і 12тий.
     
    asterlix нравится это.
  15. alecsandrgri

    alecsandrgri Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    13
    Адрес:
    Чернигов
    все правильно у меня тоже самое максимальная рабочая дистанция 100м. на 125 куча в ведро
     
    Юрій86 нравится это.
  16. alecsandrgri

    alecsandrgri Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    13
    Адрес:
    Чернигов
    покупал тут на сайте у одного мастера пули дозвук ГОВНО ПОЛНОЕ !!! выебался по полной потом взял хорнади и все полетело любая пуля летит кучно 168 190 220 на сверхзвуке кучно летят пули от 180 гран и до 250 очень уж твист крутой
     
    Юрій86 нравится это.
  17. alecsandrgri

    alecsandrgri Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    13
    Адрес:
    Чернигов
    SUB-X 190gr хорнади самая яркая пуля на дозвуке до 100 метров падает все при попадании по месту
     
    Юрій86 нравится это.
  18. alecsandrgri

    alecsandrgri Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    13
    Адрес:
    Чернигов
    для 12 твиста надо брать SUB-X 175 гран
     
    Юрій86 нравится это.
  19. NikHunter

    NikHunter Oberschütze

    Сообщения:
    56
    Адрес:
    Корсунь
    10- тий твіст в калібрі 30-06 в 20 дюймової, їх коротких і немає.
     
  20. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Сообщения:
    304
    Адрес:
    Житомир
    А от 30-06 не дивився... Дуже зацікавили мене, я хотів собі 308/16", тому, що там 8мий твіст. Не хотів 308/20" бо 12тий... А тут виходить "серединка" і 20" довжина.
    Треба глянути...
     
  21. Юрій86

    Юрій86 Gefreiter

    Сообщения:
    35
    Адрес:
    Борислав
    Тільки одна проблема! У нас їх нема.
     
  22. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Сообщения:
    304
    Адрес:
    Житомир
    Мабуть тому я і не дивився.:D
     
  23. NikHunter

    NikHunter Oberschütze

    Сообщения:
    56
    Адрес:
    Корсунь
    Вони були в продажу до початку війни, хто ж знав що Дієги перестануть їх нам поставляти під час війни.
     
  24. Юрій86

    Юрій86 Gefreiter

    Сообщения:
    35
    Адрес:
    Борислав
    Думаю проблема в наших
     
    василий мук нравится это.
  25. охотник пчел

    охотник пчел Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    249
    Адрес:
    хмельницкий
    Буду свою скоро продавати 308, чорний ствол, коротка, 8твіст, кому цікаво в лічку пишіть.