Форт-17Р стволік з двох частин?

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем IvanGagarin, 24 лис 2023.

?

Шо з цим мать йо йоб робити?

  1. Дудка лайно, одразу під заміну

    0 голосів
    0,0%
  2. Пуляти поки не розвалиться, а там вже рішати

    2 голосів
    25,0%
  3. Все гуд, це таємна розробка заводу Форт

    6 голосів
    75,0%
  1. IvanGagarin

    IvanGagarin Gefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    91
    Лоти
      на продажу:
    72
      продані:
    195
    Повідомлення:
    153
    Адреса:
    Київ
    Нещодавно помітив у пристрої певну "особливість".
    Спочатку подумав що це тріщина, але відстрілявши пару магазинів розглянув уважніше і прийшов до висновку що стволік зроблений з двох частин: сама дудка та гірка подачі з "кільцем". Між собою з'єднані штифтом.
    Ніколи раніше такого не зустрічав і в інтернетах не знайшов нічого подібного.
    Випуск 2005 року, але без настрілу. Проявилась ця особливість після приблизно сотні сертифікату.

    Дудка блищить, на вигляд як нержавійка, але магніт липне впевнено, як і до затворної рамки. Може полірована сталь?

    Можливо хтось таке бачив раніше?

    У мене єдина версія: для економії матеріалу виточили окремо дві деталі. Але ж це суттєво ускладнює процес виробництва, тож логіка така собі.

    Короче питання таке: хто може пояснити шо це за ноу хау таке і чи варто напрягатись з цього приводу?
     

    Images:

    IMG_20231122_185338.jpg
    IMG_20231122_185401.jpg
    IMG_20231122_185353.jpg
    akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ммг пострілу ог9 для СПГ повністью безпечний макет! Вибухівки немає, детонатора немає, пороху немає!...
      2500 грн.
    2. Макет міни 82 мм (порожній, безпечний) Приблизна вага 2 кг. Стан дивитись по фото. Чудовий екземпляр...
      1420 грн.
    3. (в наявності 4 шт.)
      ММГ без піросуміші! ALS09NR-це тактичний диверсійний пристрій, який виробляє 174 дБ на 5 футів, і ви...
      1800 грн.
    4. Макет американской гранаты М 67. В отличном состоянии. С родным взрывателем. Полностью пустая и безо...
      3100 грн.
    5. Макет гранати РПГ, 3D друк. Стан та розміри дивитись на фото.
      330 грн.
  3. Marty_McFly

    Marty_McFly Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    400
    Це літьйо
     
  4. Str@nger

    Str@nger Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    177
    Адреса:
    Ukraine, South
    Стандартний ствол для фортів старих випусків, власне сам ствол з патронником + гірка подавання патронів, дві деталі.
    [​IMG]
    З якогось року форт перейшов на цільну конструкцію і зараз ствол це є одна деталь.
    Не бачу жодного приводу турбуватися з цього питання.
     
    Камча, akms1974 та IvanGagarin подобається це.
  5. IvanGagarin

    IvanGagarin Gefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    91
    Лоти
      на продажу:
    72
      продані:
    195
    Повідомлення:
    153
    Адреса:
    Київ
    Дуже вдячний вам за відповідь і роз'яснення.

    Якщо ваша ласка, підкажіть будь ласка: і ствол і гірка, обидві деталі зроблені зі сталі, це ж не нержавійка, вірно?
    І я так розумію, проточка на стволіку під "серьгою" така сама як і на сучасних?
     
    akms1974 подобається це.
  6. Str@nger

    Str@nger Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    177
    Адреса:
    Ukraine, South
    Так
    Сталь є чорна, є нержавійка. Що то, що то сталь.
    Перевірити ствол - составом для вороніння, не буде чорноти - нержавійка, буде - звичайна. Але, вважаю, що гірка, що ствол буде звичайна сталь.
     
    Extremes, akms1974 та IvanGagarin подобається це.
  7. IvanGagarin

    IvanGagarin Gefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    91
    Лоти
      на продажу:
    72
      продані:
    195
    Повідомлення:
    153
    Адреса:
    Київ
    Дякую вам за відповідь і за пораду.
    З повагою.
     
    akms1974 подобається це.