С 1917г. или с 17 века https://uainfo.org/blognews/1588081...et-otnosheniya-k-natsionalnosti-russkiy-.html ?
З 17 року звісно. А хто там на ньому до 17 року тільки не сидів... Оно, Отрєпьєв теж законно сидів, бо посадили ж з усіма потрібними шаманствами типу чину поставлення царя-самодєржця і всього такого...
Трохи чеської русофобії Spoiler Чеський уряд заморозив російську державну нерухомість: посольство не зможе більше здавати квартири в оренду Про те, що чеський уряд заморозив активи російської "Госзагрансобственности", повідомир міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський. Орендарів повідомлять окремо про те, як діяти надалі By proukrainu 15. 11. 2023 Напис на стіні посольства рф у Празі - "посольство пекла". Фото: CNC / Ян Зазворка reklama/реклама У середу, 15 листопада, чеський уряд схвалив внесення до національного санкційного списку російської компанії з управління активами за кордоном. Компанія управляє багатьма нерухомими об’єктами в Чеській Республіці, які є власністю Російської Федерації. Про те, що уряд заморозив російську нерухомість, на прес-конференції після засідання уряду заявив міністр закордонних справ Ян Ліпавський (Піратська партія). «Вся комерційна діяльність компанії, включно з орендою, тепер є незаконною», — сказав Ліпавський. Додавання до санкційного списку заморожує всі активи, якими компанія володіє або іншим чином контролює в Чехії, додав він. У росії компанія підпадає безпосередньо під управління справами президента-диктатора. Вона опікується активами російської держави за кордоном, зазначив Ліпавський. Підпорядковується безпосередньо диктатору Чеський уряд вирішив по суті заморозити державне майно росії. Тепер дипломати посольства рф не зможуть мати справу з нерухомістю, яка відноситься до цієї установи в Чехії. Орендарям десятків празьких квартир дозволять платити лише на спецрахунок, до якого росія не матиме доступу. Йдеться про агентство «Госзагрансобственность», яке опинилося у національному списку санкцій. Тобто державна установа, яка управляє російською нерухомістю по всьому світу і підпорядковується безпосередньо диктатору путіну. Про приміщення безпосередньо російського посольства санкції не стосуються. Чеський уряд заморозив російську державну нерухомість. На фото: “Апарт-готель “Русскій дом” у Празі. Ілюстративне фото “Госзагрансобственность” є частиною російської федеральної економіки і діє на її користь”, – йдеться в національному списку санкцій Чехії, який веде Міністерство закордонних справ. “Російський режим, який вбиває мирних жителів в Україні, фінансується з доходів цієї легальної організації”, – заявив міністр закордонних справ Ян Ліпавський (Пірати) після засідання уряду. Фінансово-аналітичне управління відповідає за виконання санкцій. Його директор, за словами Ліпавського, брав участь у засіданнях уряду. Банківські рахунки тепер будуть заблоковані, майно також має бути заблоковане в реєстрі нерухомості, щоб його не можна було продати. За словами Ліпавського, фізичні та юридичні особи, які, наприклад, перебувають у орендних відносинах із замороженим майном, повинні і надалі сплачувати орендну плату за рахунок. Ліпавський додав, що ці особи будуть повідомлені про те, як діяти далі. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба подякував чеському колезі за таке рішення. У серпні Чехія заморозила підсанкційних активів на суму понад 10 мільярдів чеських крон. Країна має національний санкційний список проти Росії, до якого увійшли московський патріарх Кирил, російський олігарх Владімір Євтушенко та його син, а також головний ракетобудівник росії Борис Обносов та його зять, який живе у Празі Copyright (C) https://proukrainu.blesk.cz. Read more at... https://proukrainu.blesk.cz/cesjkyj...osoljstvo-ne-zmoze-zdavaty-kvartyry-v-orendu/ .
В этих семейных хронологиях сам Черт ногу сломит. Кто кому брат, кто кому сват, дядя, тетя, любовник...
новости московии Адама Кадырова наградили орденом «Трудовая Доблесть России». Меньшем чем за месяц трудовой карьеры и стажа. Что значить правильно отдубасить кацапа на камеру. Правда надо быть еще из "правильной" семьи. Всем кацапам на колени и целовать задницу будущего калифа московии.
Саме прикольне те, що ця інформація на камеру подається як абсолютна істина, навіть не клипнувши оком . Знаючи дикунський рівень запоребрикових глядачів, репортер абсолютно впевнений, що вся ця лабуда про канібалів буде сприйнята як стовідсоткова правда! Ніхто навіть не припусте, що ці етикетки , як і дата зберігання на них - це чистий стьоб. Критичне мислення для росіян - це відключена опція. Зверніть увагу на надпис на мікрофоні : ''Известия''. А це ж не який-небудь містечковий ресурс на кшталт ''вісник мухосранська''. Це один з ключових та авторитетних медійних гравців на ринку російської пропаганди, який працював ще за радянських часів !! . Тобто ресурс, який автоматично має викликати довіру у глядача..Це якійсь жах. Відчуваєте, яка відверта геббельсівщина панує в російському медіа просторі ?! Це ж на який рівень глядачів разраховано це інформаційне лайно.... Охрініти.... Хоча, є тут і своєрідна ложка меду - ще в ті самі радянськи часи існував такий жарт: ''в ''Известиях'' никогда не бывает правды, а в ''Правде'' никогда не бывает известий''. ))))
кацапи і тут обісралися, бо кожному українцю гидко сісти срати біля сепарів, а для кацапів моторила то мощі "святі".
Отвлекающий манёвр" оккупантов на Левобережье закончился разгромом двух колонн: 76 "двухсотых" 10 ноября ударом ВСУ разгромлены две российские военные колонны, которые командование группировки "Днепр" отправило на "отвлекающий манёвр". Погибли 76 оккупантов, разгром пытаются скрыть, пишет ВЧК-ОГПУ (https://t.me/vchkogpu/43772). Командование 35-й отдельной мотострелковой бригады 41-й общевойсковой армии Центрального военного округа получило боевой приказ на совершение марша силами двух батальонов в Голопристанский район Херсонской области. Приказ был инициирован штабом группировки "Днепр" с целью "введения ВСУ в заблуждение" относительно истинного замысла командования ВС РФ на данном участке. Личный состав 1-го мотострелкового батальона 35 ОМСБР был погружен в автомобильный транспорт без должного снаряжения и в составе двух колон убыл в Гладковку, где по обоим колонам 1 МСБ был нанесен удар ВСУ, в следствии чего погибло 76 военнослужащих. По словам источника ВЧК-ОГПУ, в рамках разбирательства по данному факту расследование истинных причин случившегося не ведётся. Предпринимается попытка утаить факт явно преступного приказа командования группировки, по причине которого военнослужащие оказались в роли живой мишени. Разгром колонн был заснят и опубликован воинами ВСУ.