самокрут для 7.62х54 (для мосина)

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Дмитро Токарев, 28 вер 2015.

  1. труд-яга

    труд-яга Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    527
    Адреса:
    Волинь
    upload_2023-10-29_7-58-4.png депул з 7.62*54
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 45 шт.)
      Ящик с 12.7 (50 Cal) а также из под взрываков NATO.ОТ Количества возможна скидка
      350 грн.
    2. Пластиковий контейнер для зберігання заряд до пострілу РПГ-7, орієнтовно - Болгарія
      150 грн.
    3. Вітаю! До Вашої Уваги Цинк до набоїв калібру 5,45х39 виробництва НАТО. Набої в цинку зберігаються з...
      300 грн.
    4. Ящик з-під гранат RG-F1. Стан та розміри див на фото. Харківщина, зима 2024р.
      515 грн.
    5. Ящик з-під 5,56 мм (цинк, порожній). Розміри та стан дивитись на фото.
      380 грн.
  3. Норник82

    Норник82 Obergefreiter

    Повідомлення:
    168
    Адреса:
    Волинь
    Там боксер 100% вже працював з такими
     
    Андрей толочин 2 та Алексей UA подобається це.
  4. Savasava2

    Savasava2 Oberschütze

    Повідомлення:
    17
    Адреса:
    Киев
    Доброго вечора панство я хотів запитати чи є в кого можливість зібрати з моїх заготівлень( гільза латунь стріляна 7.62*54 та бульки витягнуті з легкими подряпинами від пласкогубців) 10 шт, тренувальні патрони для кулеметників покемонів, вдячний всім за відповіді.
     
    _SkReeX_ подобається це.
  5. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.085
    Адреса:
    Україна
    Нажаль. Немаю преса ліі.
    Щоб їх зібрати треба гільза,куля,капсуль,порох.
    Маєш?
     
  6. berger2000

    berger2000 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.983
    Адреса:
    Украина
    возьмите готовые патроны просверлите 5 мм сверлом отверстие насквозь сбоку высыпьте порох сделайе потом накол капса - и будут у вас готовые тренировочные патроны
     
    Дмитро Токарев, Savasava2, Aprel_nik та ще 1-му подобається це.
  7. Savasava2

    Savasava2 Oberschütze

    Повідомлення:
    17
    Адреса:
    Киев
    Ні мені потрібні холості зібрати
     
    berger2000 подобається це.
  8. Savasava2

    Savasava2 Oberschütze

    Повідомлення:
    17
    Адреса:
    Киев
    Дякую якось і не подумав, дякую
     
    berger2000 подобається це.
  9. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.085
    Адреса:
    Україна
    Холості чі макети? Бо то різні речі.
     
    ДВ762 подобається це.